4 užitečné technologie, které umožní remote práci

Ne, e-mail vás skutečně nespasí. Nepokryjete s ním veškerou komunikaci a na pocitu izolace také neubere. Aby remote práce skutečně fungovala a přinášela ovoce, chce to podporu nejen za strany manažerů, ale také technologií. V dnešním článku vám popíšeme, jak můžete díky telekonferenčním zařízením posilovat týmovost a informovanost.
4 užitečné technologie, které umožní remote práci

Jak na home office? S nástrojem Microsoft Teams to bude hračka

Pokud bychom měli vyzdvihnout u Microsoft Teams tři jeho nejlepší vlastnosti, určitě bychom volili dostupnost, spolehlivost a možnost integrace s dalšími aplikacemi Microsoft 365. Své vzdálené pracovní prostředí si tak na pár kliknutí rozšíříte o kancelářský balíček zahrnující Word, Excel, PowerPoint, ale také Outlook nebo třeba OneDrive.

Kromě chatování můžete pořádat také online schůzky, které alespoň částečně nahradí face-to-face meetingy a zefektivní vaši vzájemnou komunikaci.

Součástí platformy Microsoft Teams je i zabezpečené cloudové úložiště, které oceníte v situacích, kdy potřebujete spolehlivě ukládat a sdílet  data nebo se co nejrychleji dostat k informacím, které uchováváte na jednom místě.

Platforma Microsoft Teams byla navržena pro všechny typy a velikosti týmů. Nezáleží tedy na tom, jestli jste malý či velký tým nebo jestli hledáte nástroj pro komunikaci uvnitř organizace či mezi organizacemi.

Jak vám pomůžeme? Díky členství v programu Microsoft Partner a získaným Silver kompetencím v oblastech Collaboration and Content a Messaging jsme vám schopni navrhnout efektivní postupy spolupráce a komunikace na platformě Microsoft Teams, a to na míru potřebám vaší společnosti. Samozřejmostí je i plnohodnotné zaškolení vybraných uživatelů nebo administrátorů.

 

Cisco Webex – cloudová služba, která je pro home office jako stvořená

Není nad to se se svými kolegy vzájemně vidět, slyšet a sdílet potřebné podklady. A pokud to zrovna nejde osobně, otevřený komunikační nástroj Cisco Webex vám bude skvělou alternativou. Je totiž vybavený kompletní sadou nástrojů pro vzdálenou komunikaci, pořádání schůzek, videokonferencí a sdílení pracovní plochy, dokumentů i informací.

Cisco Webex byl navržen s ohledem na maximální uživatelskou přívětivost a bezpečnost tak, aby týmovou spolupráci skutečně zefektivňoval, nikoliv komplikoval.

 

Freelanceři, pořadatelé kurzů i firmy fungující na home office – ti všichni najdou v nástrojích Cisco Webex oporu

Základem systému je Webex Meetings pro pořádání videokonferencí ve vysoké (HD) kvalitě. Ten je připraven k integraci s dalšími komunikačními nástroji, bez kterých si svůj home office nedovedete představit.

K dalším nástrojům patří Webex Events, což je platforma vyvinutá k virtuálnímu setkávání většího počtu lidí. Užitečná bude tedy především v korporátním prostředí.

Za zmínku stojí také Webex Training, kterou v hojném počtu využívají především pořadatelé webinářů a online kurzů, kteří chtějí svým účastníkům dopřát snadnější vzdělávání.

Zapomeňte na krabice plné pracovních materiálů, o které budete doma zakopávat. Cisco Webex funguje kompletně v cloudu.

Jak vám pomůžeme? Nástroje Cisco Webex jsou populární pro svou univerzálnost, bezpečnost i nenáročné ovládání. Jako partner společnosti Cisco jsme schopni bezodkladně zprovoznit videokonferenční systém Cisco Webex přímo ve vaší firmě. Pro vaše administrátory a uživatele rádi zorganizujeme školení, na kterém vysvětlíme, jak co nejefektivněji Cisco Webex používat.

Tip: Nahlédněte s námi pod pokličku vývoje kolaboračních a konferenčních technologií.

Používáte vlastní konferenční řešení a rádi byste ho propojili s jinými nástroji? Spojte se s odborníky z TOTAL SERVICE, kteří vám rádi poradí, jak na to.   

 

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice