Integrace a cloud

Jsme schopni rozvíjet a optimalizovat vaše ICT prostředí na úrovni hardwaru, virtualizační, databázové i aplikační vrstvy – obvykle s cílem dosáhnout vyššího výkonu a vyšší užitné hodnoty infrastruktury při zachování optimální a dlouhodobě návratné investice.
Integrace a cloud

Zajišťujeme:

Integrace a cloud

Celkové snížení nákladů

Snížení nákladů na zavedení nových ICT technologií a informačních systémů či celkových nákladů na životní cyklus ICT technologie může být 35–65 % (zejména díky standardizaci a zkrácení implementačních cyklů).
-
Kvalitnější plánování a lepší řízení nákladů na provoz ICT systémů
-
Snížení nákladů oproti provozování vlastních serverů
-
Docker, Hyper-V, Kubernetes, KVM, Office365, Open Stack, VMware
Integrace a cloud

Zhodnotíme stávající infrastrukturu

Pomůžeme vám zvolit správnou míru koncentrace ICT technologií ve vašem privátním prostředí nebo v námi zprostředkovaném cloudu, včetně cloudu veřejného.

Cloud v současnosti nabízí spolehlivý a snadný způsob nasazování a provozu ICT aplikací od těch, které bereme jako samozřejmé (e-mailové systémy), až po sofistikované systémy (např. ERP), které jsou klíčové pro provoz celého podniku. Zhodnotíme možnosti konkrétního nasazení, uvedeme výhody i nevýhody a poukážeme na oblasti, kterým je třeba věnovat pozornost.

TOTAL SERVICE –
váš spolehlivý partner v ICT

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Nemusíte na nic čekat a rovnou si můžete vyzkoušet, jak se pracuje s naším rozhraním. Máte-li však ještě nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice
-

Recepce:
(+420) 270 002 811

Hot-line 24/7/365
(+420) 270 002 800