Wi-Fi pro firmy

Postaráme se o to, aby vaše firemní Wi-Fi síť fungovala rychle, spolehlivě a bezpečně. Dodáme vám komplexní řešení na klíč, díky kterému můžeme garantovat spolehlivý provoz vaší bezdrátové firemní sítě a zároveň ho monitorovat.
Wi-Fi pro firmy
Důvěřují nám malé firmy i velké korporáty. Přidejte se k nim i vy.
Zpřístupňujeme kvalitní a bezpečné IT služby všem
-
Profesionální řešení za nejlepší cenu
Kvalitní firemní Wi-Fi síť a její správa za rozumných cenových podmínek. 
-
Oddělený přístup do sítě pro návštěvy a zaměstnance
HPE Aruba ClearPass Policy Manager umožní rozhodovat a řídit, kdo, kdy, kam a za jakých okolností bude mít přístup.
-
Maximální využití rychlosti internetové konektivity 
Každou vteřinu optimalizujeme systém. Sledujeme, které zařízení odebírá kolik rychlosti, podle nároku na odběr a optimálního rozložení.
Jak to funguje?
1
Měření a definice vhodného umístění Wi-Fi AP (Access Point). Návrh vhodného modelu pro dané prostředí a počet zařízení, včetně doporučení kontroleru.
2
Rychlá příprava nabídky a následné dodání řešení. Instalace na místě včetně úprav či dodání kabeláží s minimem výpadků provozu.
3
Non-stop správa prostředí včetně dohledu a vyhodnocování provozu. Možnost vlastní správy portálů nebo ponechání správy na našem týmu.
Wi-Fi pro firmy

Proč řešit správné nastavení Wi-Fi sítě?

Wi-Fi systémy jsou jedním z nejčastějších cílů při kybernetickém útoku, při nesprávné konfiguraci nebo neaktualizovaném firmware je takový systém zranitelný. Je to i první místo, které zkouší penetrační hackeři a téměř ve 100 % ho prolomí. 

Nedostupnost Wi-Fi neznamená jenom nedostupnost internetového připojení, ale i to, že nejsou dostupné interní složky, tiskárny nebo videokonferenční řešení. 

Kromě toho vám správné nastavení umožní limitovat Wi-Fi a správně rozdělit rychlost konektivity. Snadno tak určíte, kdo se kam dostane, nebo zakážete některé stránky (stránky s pornografickým obsahem, sociální sítě, online hry) či omezíte stahování.

Wi-Fi pro firmy

Naše řešení Wi-Fi pro firmy

Problémy s mobilitou, pomalým internetem či nestálostí Wi-Fi připojení řešíme pomocí nejnovějších technologií. Díky řešení na klíč, které pro vás vytvoříme, bude vaše firemní Wi-Fi síť nejen bezpečná, ale bude mít i optimální výkon. 

Pomocí přístupové politiky a jednoduché centrální správy budete mít pod kontrolou všechny přístupy napříč pobočkami a lokalitami podnikové WAN sítě. 

Výhodou námi implementovaných řešení je integrace jednotlivých prvků, která výrazně urychluje a usnadňuje nasazení řešení i pozdější provoz. 

Wi-Fi síť od TOTAL SERVICE umožňuje i využívání pokročilých analytických funkcí (vyhodnocení heatmap,  využívání Wi-Fi, možnost reklamních portálů Wi-Fi), které usnadňují optimalizaci provozu. 

Pracujeme s dodavateli ověřených Wi-Fi technologií Cisco, Fortinet, Ubiquity a HPE Aruba – první pokročilou cloudovou platformou založenou na umělé inteligenci.

Wi-Fi pro firmy

Komplexní řešení problémů s připojením

Štve vás a vaše zaměstnance pomalý internet v kancelářích?  
Provedeme analýzu a měření a zjistíme, co je vaším slabým článkem.  

Trápí vás pomalé připojení v zasedačkách? 
Doporučíme vám vhodné řešení, aby se to neopakovalo. 

Sekají se vám videokonference a vypadává připojení? 
Navrhneme počet zařízení, vhodný kontroler a rozmístění Wi-Fi AP.  

Máte v kancelářích nedostatek zásuvek pro připojení k internetu? 
Vytvoříme bezdrátovou Wi-Fi síť přímo pro vaše prostředí.  

Stěhujete své kanceláře do nových prostor? 
Dodáme vám komplexní Wi-Fi řešení na klíč.  

Případové studie

Nová kabeláž a přesun serverů pro GENNET, s.r.o.
Klinice GENNET jsme pomohli s renovací slaboproudé a silnoproudé kabeláže a přemístěním serverové infrastruktury do nové lokality. Přečíst více
WiFi v myTimi
Během jediného týdne jsme v myTimi vyřešili dlouhodobé problémy s připojením k WiFi. Provedli jsme celkovou revizi firemní sítě a zajistili, aby byla firma neustále online. Přečíst více
BIOCEV
Dodali jsme komplexní systémy výpočetní, úložné a bezpečnostní infrastruktury pro nové vědecké centrum ve Vestci u Prahy. Přečíst více
LABEL design
Společnosti LABEL design jsme zřídili spolehlivé a bezpečné internetové připojení, aby přesně odpovídalo jejím potřebám. S LABEL design spolupracujeme dodnes na dalším zabezpečení síťových služeb. Přečíst více
Proč firemní wifi právě od nás?
Více než 25 let zkušeností v oboru
V sektoru IT nás nic nezaskočí. Pohybujeme se v něm už více než 25 let. Naše technická divize má 100+ specialistů, což nám zajišťuje 100% zastupitelnost a dostupnost 24/7.
Reakční doba 2 minuty
Díky 24/7 Service Desku reagujeme na problémy rychlostí blesku. Vaši záležitost začneme řešit od 2 minut od doručení dotazu. 100 % dotazů jsme zatím vždy vyřešili.
Mluvíme lidskou řečí
Nezahltíme vás zbytečnými technickými detaily. Vše potřebné vám vysvětlíme tak, aby to pochopil i naprostý laik.

Co je u nás nového

Rozumíte akvizici a fúzi? Víme, kdy se vyplatí a kdy je to naopak nebezpečné
Byznys
Rozumíte akvizici a fúzi? Víme, kdy se vyplatí a kdy je to naopak nebezpečné
Usilujete o zvýšení tržního podílu, expanzi na nový trh nebo získání přístupu k novým technologiím? Akvizice nebo fúze může změnit tvář vašeho podnikání. Ale pozor, ne ka...
10.04.2024
Business Intelligence v akci: Zvyšte produktivitu o 20,4 % díky cloudovým inovacím
Byznys
Business Intelligence v akci: Zvyšte produktivitu o 20,4 % díky cloudovým inovacím
Je Business Intelligence jen buzzword? Ale kdepak. Jedná se o proces získávání, analýzy a vizualizace dat, který má za cíl poskytnout organizaci užitečné informace a znal...
26.03.2024
IT asset management – jak na správu softwaru i hardwaru
Technologie
IT asset management – jak na správu softwaru i hardwaru
Vzpomínáte na film Cesta do hlubin študákovy duše, kde postava neurotického učitele biologie při určování brouků pronese káravě: „Vy ani nevíte, co ve sbírce máte“? Řekl ...
11.03.2024

Nezatěžujte cashflow podniku náhlými výdaji na rozvoj IT.
Rozložte si platbu projektu v čase.

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice