Asset Management a Patch management

Braňte se účinně kybernetickým útokům a minimalizujte riziko výpadků vaší infrastruktury díky bezpečné a snadné správě vašé infrastruktury.
Správa majetku (Asset management) a správa oprav (Patch management) jsou dva klíčové procesy, které společně přispívají k bezpečnosti a správnému fungování IT infrastruktury vaší organizace.

Získáte díky nim 100% kontrolu nad hmotným i nehmotným majetkem vaší organizace, spolehlivé zabezpečení firemních PC a mobilních zařízení, možnost prioritizovat opravy IT podle jejich důležitosti i naši nepřetržitou 24/7 podporu v průběhu celého cyklu implementace.
Asset management
Důvěřují nám malé firmy i velké korporáty. Přidejte se k nim i vy.
Využití Asset a Patch managementu vám zajistí:
-
Přehlednost
Dokonalý přehled o vašem HW a SW – snadno a rychle zjistíte jejich specifikace, umístění i kdo za ně zodpovídá.
-
Jednoduchost
Možnost jednoduché správy aktiv vaší společnosti.
-
Podpora 24/7
Naši nepřetržitou podporu 24/7 ve všech fázích implementačního cyklu.
-
Kontrola bezpočnosti dat
Bezpečnostní kontrolu všech aktualizací ještě před jejich instalací – funkčnost vašich systémů ani bezpečnost dat tak nic nenaruší.
V rámci Asset managementu provedeme analýzu aktuálního stavu technických aktiv ve vaší společnosti.
1
V rámci Asset managementu provedeme analýzu aktuálního stavu technických aktiv ve vaší společnosti.
2
Nastavíme procesy a životní cyklus aktiv.
3
Stav vašich aktiv budeme pravidelně sledovat a vyhodnocovat
4
V případě Patch managementu provedeme instalaci bezpečnostních záplat, updatů a rychlých oprav klíčových komponent vaší infrastruktury.
5
O všech opravách a aktualizacích vás vždy informujeme v dostatečném předstihu, aby co nejméně narušily chod vaší společnosti.
Asset management

Mějte neustálý přehled o umístění i stavu vašich aktiv díky Asset managementu

Správa majetku (Asset management) a správa oprav (Patch management) jsou dva klíčové procesy, které společně přispívají k bezpečnosti a správnému fungování IT infrastruktury vaší organizace. Díky správné správě aktiv a preventivním opatřením můžete minimalizovat riziko úniku dat.

 • Získáte plnou kontrolu nad hmotným i nehmotným majetkem vaší organizace.
 • Jedno řešení vám pomůže zajistit vše, co souvisí s životním cyklem aktiv v organizaci – od inventarizace a evidence majetku až po souhrn užívaných zařízení a softwarových licencí používaných ve vaší společnosti.
 • Budete mít možnost snadno monitorovat životní cyklus každého zařízení, provádět jednoduchou správu aktiv a zajistit optimální využití zdrojů.
 • K dispozici budete mít naši nepřetržitou odbornou podporu 24/7 ve všech fázích implementačního cyklu správy aktiv – před jeho zahájením,
 • v průběhu implementace i po jeho dokončení.
 • Získáte od nás veškeré potřebné licence a proškolíme vás, jak naše služby využívat co nejefektivněji.
Asset management

Minimalizujte rizika napadení podnikových sítí díky Patch managementu

 • Služby vždy reflektují vaše nároky na dostupnost systémů nebo potřebu zálohování firemních dat.
 • Pomůžeme vám prioritizovat opravy podle jejich důležitosti a rizikovosti.
 • Získáte jasný přehled o stavu provedených aktualizací formou pravidelných měsíčních reportů. Jednoduše tak vytvoříte například podklady pro ISO audit nebo pro management a bezpečnostního manažera.
Asset management

Transparentní reportování a důkladné testování aktualizací

 • Za pomoci specializovaných nástrojů průběžně monitorujeme zranitelnost vaší organizace a sledujeme oznámení od výrobců a zabezpečovacích organizací, abychom byli informováni o případném riziku.
 • Před nasazením oprav do funkčního prostředí každou nejprve důkladně otestujeme – díky tomu nic nenaruší bezpečnost vašich dat ani funkčnost systémů.

Případové studie

KONE
Kancelářím, servisu i výrobním závodům KONE ČR jsme poskytli komplexní podporu a dodávky ICT technologií. Více než 15 let tak představujeme jednotné kontaktní místo pro stovky uživatelů, ať už se jedná o nepřetržitě dostupnou telefonní linku, Help Desk, či přímou denní p... Přečíst více
Česká zemědělská univerzita v Praze
TOTAL SERVICE dodal technologie a začal provozovat privátní datové centrum formou služby pro druhou největší univerzitu v České republice. Přečíst více
Orkla Foods CZ a SK (Vitana a Hamé)
Členem skupiny Orkla je i společnost Vitana, které vznikla potřeba rozšířit IT tým a zajistit správu infrastruktury pro všechny pobočky v České a Slovenské republice. Společně jsme si nastavili zodpovědnosti a postupně převzali správu infrastruktury od zahraniční outsourcingové agentury, s níž Vi... Přečíst více
Proč si pořídit Asset a Patch management právě od nás?
Více než 25 let zkušeností v oboru
V sektoru IT nás nic nezaskočí. Pohybujeme se v něm už více než 25 let. Naše technická divize má 100+ specialistů, což nám zajišťuje 100% zastupitelnost a dostupnost 24/7.
Reakční doba 2 minuty
Díky 24/7 Service Desku reagujeme na problémy rychlostí blesku. Vaši záležitost začneme řešit od 2 minut od doručení dotazu. 100 % dotazů jsme zatím vždy vyřešili.
Pomůžeme vám s financováním
Pomůžeme vám vyřídit finanční či operativní leasing nebo úvěr na hardware, software i služby a rozložit vaše výdaje tak, aby nezatížily cashflow podniku.

Novinky ze světa IT

Rovnováha mezi prací a osobním životem: 87 % zaměstnanců potvrzuje výhody práce z domova
Byznys
Rovnováha mezi prací a osobním životem: 87 % zaměstnanců potvrzuje výhody práce z domova
Rovnováha mezi prací a soukromým životem je klíčovým tématem dnešní uspěchané doby, které významně ovlivňuje jak zaměstnavatele, tak zaměstnance. Když se podaří sladit pr...
10.07.2024
Směrnice NIS2 je za dveřmi: Jak se připravit, abyste se vyhnuli sankcím?
Kybernetická bezpečnost
Směrnice NIS2 je za dveřmi: Jak se připravit, abyste se vyhnuli sankcím?
Směrnice NIS2 přináší přísnější pravidla pro kybernetickou bezpečnost a tučné pokuty za jejich nedodržení. Představte si, že je vaše firma hrad, jehož panovník vyžaduje, ...
28.06.2024
Greenwashing vs. udržitelnost: Jak podnikat eticky a zároveň se držet trendů?
Byznys
Greenwashing vs. udržitelnost: Jak podnikat eticky a zároveň se držet trendů?
Zelená je tráva, washing to je hra. Disciplína „předstírání společensky odpovědného podnikání“ je vzhledem k současným hodnotovým trendům u firem čím dál oblíbenější. Co ...
19.06.2024

Nezatěžujte cashflow podniku náhlými výdaji na rozvoj IT.
Rozložte si platbu projektu v čase.

IT řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice