Zálohování a Disaster Recovery

Patříme mezi renomované Veeam Cloud & Service Providers (VCSPs) a řešení zálohování vašich (nejen) kritických systémů nabízíme jak formou prodeje, tak formou pronájmu licencí. Ušetříme vám tím až 30 % nákladů.
Zálohování a Disaster Recovery
Ústav Molekulární Genetiky a BIOCEVOrkla Foods CZ a SK (Vitana a Hamé) Ústav zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) Valeo Group Czech Magistrát hlavního města Prahy Všeobecná zdravotní pojišťovnaMěstská část Praha 9KONE Industrial Koncern

Zpřístupňujeme kvalitní a bezpečné IT služby všem

1.
Rychlá obnova systémů či jejich částí
Při nízkých cílech doby obnovení (RTO) za méně než 15 minut.
2.
Prověřená ochrana
Vytvoříme Disaster Recovery scénář. Systém pak neustále ověřuje obnovitelnost každé zálohy.
3.
Využití replikovaných dat
Využití záložních dat k vytvoření přesné kopie provozního prostředí v geograficky vzdálené lokalitě snižuje rizika související s nasazením změn či upgradem aplikací.
Zálohování a Disaster Recovery

Jak to funguje?

1.
Zhodnocení
Analýza současného stavu, rozsahu a požadavků na zálohování a obnovu systémů.
2.
Doporučené řešení
Volba vhodné zálohovací strategie a technologie odpovídající vašim požadavkům.
3.
Nasazení
A následné testování scénářů záloh a obnovy.
Zálohování a Disaster Recovery

Zálohování

Správné zálohovací řešení pomáhá firmám dosahovat komplexní ochrany dat pro všechny virtuální, fyzické i cloudové složky infrastruktury a služeb. V jediné konzoli máte pod kontrolou rychlé, flexibilní a spolehlivé zálohování, obnovení a replikaci vámi zvolených aplikací a dat.

Téměř nepřetržitou ochranu dat a jednodušší obnovu infrastruktury získáte zálohováním dat do cloudu – například do námi zprostředkovaného hostovaného prostředí.

Získejte rychlé a bezpečné zálohování do cloudu s funkcionalitou Veeam Cloud Connect včetně úplného šifrování, které zabezpečuje data během zálohování, při přenosu a po jejich uložení.

Kromě technologie Veeam také poskytujeme řešení od ostatních vendorů, zejména Veritas, Avamar, IBM.

Zálohování a Disaster Recovery

Několikanásobné jištění

3-2-1-1-0 je jedno ze zásadních pravidel, které se umí vypořádat se všemi scénáři havárie. Říká, že byste měli uchovávat tři kopie dat na dvou typech úložišť s jednou kopií mimo pracoviště (off-site) a jednou kopií off-line. A to za předpokladu nulového počtu chyb záloh.

Ukládání záloh mimo pracoviště může být někdy náročné z důvodu omezení šířky datového pásma, rychlého růstu objemu dat a nedostatku zdrojů nutných k vytvoření nebo správě skutečného off-site úložiště pro zálohy. Naše řešení s těmito úskalími počítá a eliminuje jejich vliv.

 

Reference

Novinky

Zálohování a disaster recovery
Technologie
Zálohování a disaster recovery
Přijít o osobní dokumenty nebo fotografie je pro jedince nepříjemnou záležitostí. Pokud však k úniku či ztrátě dat dojde uvnitř podniku, může to vést k velkým ztrátám neb...
27.10.2021
Zálohování vždy až na prvním místě
Technologie
Zálohování vždy až na prvním místě
Zálohování dat je často podhodnocovaným odvětvím IT, kde se hledají způsoby, jak ušetřit. Jejich ocenění může být stanoveno velice nahodile, například zkoumáním odpovědi ...
06.04.2021
Proč a jak zálohovat Microsoft 365?
Technologie
Proč a jak zálohovat Microsoft 365?
Společnost Microsoft poskytuje v rámci služby SaaS aplikaci Microsoft 365. Díky cloudové podpoře se tato aplikace laickému uživateli může jevit jako nadprůměrně bezpečná,...
12.03.2021

TOTAL SERVICE –
váš spolehlivý partner v ICT

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice
-

Recepce:
(+420) 270 002 811

Hot-line 24/7/365
(+420) 270 002 800