Školení

Společnost TOTAL SERVICE je dlouholetým poskytovatelem služeb a produktů v oblasti ICT, vendorem s unikátním know-how. Naše školení a jejich obsah tedy vždy vycházejí z reálných zkušeností. Rádi pro vás připravíme prezenční i online školení dle vašich potřeb.
Školení
Valeo Orkla Kone Praha ÚZIS Městská částí Praha 9 Biocev VZP

Jak to funguje?

1.
Schůzka s naším specialistou
Připravíme školení na jakékoli téma přesně na míru potřebám vaší společnosti.
2.
Příprava školení
Naše školení vždy zohledňují aktuální vývoj a trendy a jsou přizpůsobena cílové skupině.
3.
Školení či kurz
Samotné školení může proběhnout v online či prezenční podobě (ve vašich kancelářích nebo externích prostorech).
Školení

1.
Srozumitelné pro každého
Školení umíme přizpůsobit širokému spektru účastníků od běžných uživatelů po IT specialisty.
2.
Atraktivní forma
Školení a prezentace jsou vedeny zajímavě a srozumitelně, což maximalizuje jejich přínos pro uživatele i pro vaši firmu.
3.
Flexibilní obsah
Organizujeme ICT školení na zásadní a aktuální témata, ale stejně tak jsme připraveni uspořádat školení podle vašich požadavků.
Školení

Možné formáty vzdělávání

  • Semináře a školení: Představují ideální volbu pro proškolení zaměstnanců. Trvají zpravidla jeden den a jejich téma můžete zvolit podle svých potřeb. 
  • Brunch: Atraktivní a neformální způsob, jak získat informace a zároveň navázat osobní vztahy s kolegy z jiných společností či oblastí. 
  • Workshopy: Ideální způsob, jak získat vhled do problematiky. Kromě teoretické části jsou jejich součástí i praktická cvičení.
  • Newslettery kybernetické bezpečnosti: Optimální volba pro kontinuální informování o novinkách a setrvalé udržování povědomí o kybernetické bezpečnosti. Šíři a cílení newsletteru přizpůsobíme přesně vašim požadavkům.
Školení

Kurz kybernetické bezpečnosti

Víte, že nejslabším článkem zabezpečení vašeho IT je lidský faktor? Seznamte své zaměstnance se základními principy kybernetické bezpečnosti a ověřenými postupy jejího dodržování i s nejnovějšími trendy. Poskytujeme jak základní kurz kybernetické bezpečnosti pro běžné uživatele IT, tak pokročilé školení pro kybernetické pracovníky. 

Příklady témat: Sociální inženýrství a phishing, Malware a soukromí uživatelů, Bezpečnost informací, OWASP TOP 10 zranitelností, HCL Domino pro správce serverů či pro uživatele, obecné „best practices“.

TOTAL SERVICE –
váš spolehlivý partner v ICT

Máme řešení pro veřejný i komerční sektor

-
Plánujeme váš rozvoj ICT
-
Nastavíme ICT rozpočet
-
24/7 dostupnost a zastupitelnost
-
Nepřetržitá podpora L1–L3

Kontaktujte nás

Zanechte nám kontakt a krátkou informaci o tom, co právě řešíte, a my se s vámi spojíme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, ozvěte se nám na telefonní číslo (+420) 270 002 811 nebo poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice
-

Recepce:
(+420) 270 002 811

Hot-line 24/7/365
(+420) 270 002 800