ESET: spolehlivý antivirus pro maximální bezpečnost vašeho IT

Braňte se účinně i dosud neznámým kybernetickým hrozbám.

Jsme Gold partnery společnosti ESET, jejíž řešení vám poskytne maximální ochranu všech vašich koncových stanic i celé infrastruktury nejen před ransomware, malware, exploity a dalšími druhy častých kybernetických hrozeb, ale i před hrozbami dosud neznámými.

Vyzkoušejte si antivirový program ESET díky licenci na 1 měsíc zdarma v rámci režimu Proof of Concept a získejte implementaci řešení i podrobný bezpečnostní report v ceně.
ESET antivirus
Důvěřují nám malé firmy i velké korporáty. Přidejte se k nim i vy.
S řešením ESET získáte:
-
Zkušební verze
Možnost vyzkoušet si zdarma řešení ESET po dobu jednoho měsíce v režimu.
-
Komplexní zabezpečení
Komplexní zabezpečení, které vás spolehlivě ochrání před ransomware, malware i dalšími typy kybernetických útoků, a přitom nezpomalí vaše koncová zařízení.
-
Podpora 24/7
Centrální dohled 24/7 nad zabezpečením vašich koncových zařízení. Navíc můžete propojit řešení ESET i s naším bezpečnostním dohledovým centrem, které vám poskytne další úroveň ochrany a reakce na potenciální hrozby.
-
ESET PROTECT CLOUD
Možnost využití aplikace ESET PROTECT CLOUD, která vám umožní spravovat až 10 000 bezpečnostních produktů ESET na stanicích, serverech i mobilních zařízeních z jednoho centrálního místa v síti.
Implementujte řešení ESET s námi. Víme, jak na to.
1
Nejdříve vám implementujeme bezplatnou zkušební měsíční verzi systému ESET v režimu Proof of Concept (POC).
2
Během zkušebního měsíce budeme nepřetržitě monitorovat bezpečnost vašich koncových zařízení.
3
Po skončení zkušebního období vám poskytneme podrobný report, který vám ukáže, jaká potenciální bezpečnostní rizika vaší společnosti hrozí.
4
Na základě reportu vám doporučíme způsob nasazení systému ESET, který je nejvhodnější pro optimální ochranu vašich koncových zařízení.
5
Získáte řešení, které bude splňovat vaše individuální potřeby a dokonale zabezpečí vaši síťovou infrastrukturu.
ESET antivirus

Získejte schopnost monitorovat až stovky zařízení z jediného místa

  • Bezpečnostní software, který vaše koncové stanice spolehlivě ochrání před různými typy kybernetických hrozeb, včetně ransomware, malwaru a exploitů. Toto řešení je navržené s důrazem na kybernetickou bezpečnost a zajišťuje maximální ochranu.
  • Cloudová sandbox analýza zajistí ochranu vašich koncových zařízení a síťové infrastruktury i před dosud neznámými druhy hrozeb. Díky pokročilým technologiím v oblasti kybernetické bezpečnosti jsme schopní identifikovat i ty nejsofistikovanější útoky.
  • Řešení ESET nezpomalí výkon vašich počítačů.
  • Schopnost monitorovat až stovky počítačů z jediné webové konzole, bez nutnosti zásahu do vaší síťové infrastruktury.
ESET antivirus

ESET Protect Cloud – komplexní správa a monitorování kybernetické bezpečnosti

  • Možnost vyzkoušet si řešení ESET zdarma během prvního měsíce v režimu Proof of Concept (POC), během kterého budeme nepřetržitě monitorovat bezpečnost koncových zařízení a poskytneme vám podrobný bezpečnostní report.
  • Centrální dohled 24/7 nad zabezpečením vašich koncových zařízení.
  • Pravidelný reporting obsahující ucelený přehled o stávající situaci a doporučení pro zlepšení vaší kybernetické bezpečnosti.
  • Možnost využití aplikace ESET PROTECT CLOUD, která vám umožní správu až 10 000 bezpečnostních produktů ESET na stanicích, serverech i mobilních zařízeních z jednoho centrálního místa v síti.
ESET antivirus

Získejte pokročilou bezpečnostní kontrolu díky systému ESET EDR

Patříte do rizikové skupiny organizací, jako jsou zdravotnická zařízení, vládní úřady, banky či jiné instituce, které bývají nejčastějším cílem útoků hackerů? Podléhá zabezpečení vašich dat přísnějším bezpečnostním předpisům? V oblasti kybernetické bezpečnosti doporučujeme zvolit pokročilé řešení s názvem ESET EDR.

  • Detekuje kybernetické hrozby a proaktivně reaguje na bezpečnostní incidenty.
  • Před běžnými i pokročilými hrozbami a útoky dokáže dokonale zabezpečit nejen stovky až tisíce koncových zařízení, ale i celou vaši síťovou infrastrukturu a aplikace.

Případové studie

Zmodernizovali jsme firewally pro Bohemia Properties a posílili tak kyberbezpečnost
Společnost měla ve svých hotelech zastaralé firewally, které bylo potřeba co nejdříve vyměnit kvůli bezpečnosti interních dat i dat hostů. Proto jsme vybrali a implementovali nová řešení, která nadále monitorujeme a spravujeme. Přečíst více
Penetrační testy
Klientovi jsme pomohli s identifikací a eliminací bezpečnostních rizik, při jejichž exploataci kybernetickými útočníky hrozila značná finanční ztráta. Vzhledem k důvěrné povaze dále uváděných informací jsme se s klientem dohodli, že v této případové studii nebudeme uvádět konkrétní název instituce. Přečíst více
Fakultní nemocnice Ostrava
Na podzim roku 2020 jsme získali projekt s názvem Dodávka a implementace SIEM a služby v rámci kybernetické a informační bezpečnosti pro nejvýznamnější zdravotnické zařízení Moravskoslezského kraje. Přečíst více
Proč si pořídit řešení ESET právě od nás?
Proškolení zdarma
Ke všem službám a produktům nabízíme zdarma důkladné proškolení od certifikovaných odborníků, díky kterému se naučíte snadno a efektivně využívat všechny funkce a možnosti, které ESET poskytuje.
Reakční doba 2 minuty
Díky 24/7 Service Desku reagujeme na problémy rychlostí blesku. Vaši záležitost začneme řešit od 2 minut od doručení dotazu. 100 % dotazů jsme zatím vždy vyřešili.
Řešení na míru vašim potřebám i finančním možnostem
Navrhneme vám řešení, které nejlépe ochrání vaše IT před ransomware a dalšími kybernetickými hrozbami, ale přitom nezpomalí vaše počítače ani nezatíží rozpočet.

Co je u nás nového

Greenwashing vs. udržitelnost: Jak podnikat eticky a zároveň se držet trendů?
Byznys
Greenwashing vs. udržitelnost: Jak podnikat eticky a zároveň se držet trendů?
Zelená je tráva, washing to je hra. Disciplína „předstírání společensky odpovědného podnikání“ je vzhledem k současným hodnotovým trendům u firem čím dál oblíbenější. Co ...
19.06.2024
Rigidní korporát, nebo punkový start-up – Jaká je optimální org. struktura vašeho podnikání?
Byznys
Rigidní korporát, nebo punkový start-up – Jaká je optimální org. struktura vašeho podnikání?
Věřte nebo ne, ale výběr optimálního typu organizační struktury je pro úspěch vaší firmy klíčový. Podniky musí vybírat mezi tradičními rigidními hierarchiemi a dynamickým...
12.06.2024
Chcete zlepšit svou image a firemní identitu? 73 % zákazníků slyší na skvělý zákaznický servis
Byznys
Chcete zlepšit svou image a firemní identitu? 73 % zákazníků slyší na skvělý zákaznický servis
Přejete si získat loajální klienty, kteří se ztotožní s hodnotami vaší firmy? Chcete, aby vaše značka vynikala nad konkurencí a stala se středem pozornosti? Toužíte po to...
30.05.2024

Nezatěžujte cashflow podniku náhlými výdaji na rozvoj IT.
Rozložte si platbu projektu v čase.

IT řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice