Správa ICT a outsourcing

Interní IT tým už v dnešní době není pro většinu společností efektivní. Ušetřete si hromadu starostí a přenechte správu ICT nám. Díky outsourcingu získáte kvalitní IT služby se zaměřením na bezpečnost a plánování nákladů – ať už jste státní organizace, nebo malá či velká soukromá společnost.

Na rozdíl od interního IT týmu se můžete na naši technickou podporu spolehnout v režimu 24/7 s reakcemi už v rámci hodin. Díky tomu dokážeme předejít 99,9 % problémů za pomoci kvalitních monitorovacích technologií.

Při outsourcingu za IT specialisty navíc platíte jen v případě, kdy pro vás skutečně pracují. Ve výsledku tak za IT služby zaplatíte až o 60 % méně než v případě interního IT týmu.
Správa ICT a outsourcing
Důvěřují nám malé firmy i velké korporáty. Přidejte se k nim i vy.
Outsourcujte ICT služby na nás. Díky tomu budete mít:
-
Ušetřené náklady
Ušetříte až 60 % nákladů. Na rozdíl od interního IT týmu naše techniky platíte jen v případě, kdy jejich služby skutečně využíváte.
-
Technický tým plně k dispozici
Až na 15 000 servisních a projektových hodin měsíčně budete mít k dispozici technický tým s více jak 95 odborníky s různými specializacemi.
-
Podrobný přehled
Za pomoci pokročilého výkaznictví získáte přehled o každé odpracované hodině i utracené koruně.
-
Nepřetržitou podporu
Na rozdíl od interních IT techniků se na naši podporu můžete obrátit v režimu 24/7 s reakcemi už v rámci hodin.
Správa ICT a outsourcing

Jak funguje služba IT outsourcing?

 • Provedeme vstupní audit, na základě kterého vám navrhneme řešení nejlépe odpovídající vašim potřebám.
 • Vše začíná představením našeho týmu. Každý z uživatelů tak bude přesně vědět, kdo mu může pomoci s jeho pracovním vybavením.

 • Společně určíme přechodné období, ve kterém provedeme nasazení služby, vyladění procesů, sestavení dokumentace i seznámení uživatelů s postupy její správy.  

 • Na základě získaných poznatků upravíme v případě potřeby na konci přechodného období fungování služby tak, aby co nejlépe vyhovovala vašim požadavkům.

 • Vrátíme se k běžnému chodu vaší společnosti a službu ladíme a doplňujeme dle dalších požadavků. Dořešíme operativu, plánování rozpočtů a strategie. 

Správa ICT a outsourcing

Nechte starost o vaše ICT na nás

 • Ušetříte náklady na provoz vlastního IT oddělení – k dispozici máte náš tým s více než 95 odborníky s dlouholetou praxí a různými specializacemi napříč celým oborem IT. 
 • V interním IT týmu nikdy nemůžete mít specialisty na všechna odvětví IT. Při outsourcingu však získáte jistotu, že každý problém vyřeší vždy rychle a spolehlivě ten nejkompetentnější odborník
 • Služby garantujeme pomoci SLA (Service Level Agreement) kontraktu, kde jsou předem nastavena pravidla a sankce. 
Správa ICT a outsourcing

Využijte služby našeho HelpDesku

 • Získáte jedno kontaktní místo pro vaše ICT díky službám našeho HelpDesku. Díky detailním přehledům a statistikám si navíc naše fungování můžete snadno zpětně zhodnotit. 
 • Bezpečnou správu ICT dokážeme zajistit všem bez rozdílu – ať už jste státní organizace, nebo velká či malá soukromá firma
 • Monitorujeme vaše prostředí v režimu 24/7, díky čemuž dokážeme předejít velkému množství problémů za pomoci kvalitních dohledových technologií.
 • Rádi vám pomůžeme i se zavedením systému řízení ICT, konzultací vývoje a případným plánováním rozpočtů. 

Případové studie

KONE
Kancelářím, servisu i výrobním závodům KONE ČR poskytujeme komplexní podporu a dodávky ICT technologií. Více než 15 let tak představujeme jednotné kontaktní místo pro stovky uživatelů, ať už se jedná o nepřetržitě dostupnou telefonní linku, Help Desk, či přímou denní pod... Přečíst více
Česká zemědělská univerzita v Praze
TOTAL SERVICE dodal technologie a začal provozovat privátní datové centrum formou služby pro druhou největší univerzitu v České republice. Přečíst více
Orkla Foods CZ a SK (Vitana a Hamé)
Členem skupiny Orkla je i společnost Vitana, které vznikla potřeba rozšířit IT tým a zajistit správu infrastruktury pro všechny pobočky v České a Slovenské republice. Společně jsme si nastavili zodpovědnosti a postupně převzali správu infrastruktury od zahraniční outsourcingové agentury, s níž Vi... Přečíst více
Proč využívat outsourcing a správu ICT právě od nás?
Více než 25 let zkušeností v oboru
V sektoru IT nás nic nezaskočí. Pohybujeme se v něm už více než 25 let . Naše technická divize má 100+ specialistů, což nám zajišťuje 100% zastupitelnost a dostupnost 24/7.
Reakční doba 2 minuty
Díky 24/7 Service Desku reagujeme na problémy rychlostí blesku. Vaši záležitost začneme řešit od 2 minut od doručení dotazu. 100 % dotazů jsme zatím vždy vyřešili.
Pomůžeme vám s financováním
Pomůžeme vám vyřídit finanční či operativní leasing nebo úvěr na hardware, software i služby a rozložit vaše výdaje tak, aby nezatížily cashflow podniku.

Co je u nás nového

Rozumíte akvizici a fúzi? Víme, kdy se vyplatí a kdy je to naopak nebezpečné
Byznys
Rozumíte akvizici a fúzi? Víme, kdy se vyplatí a kdy je to naopak nebezpečné
Usilujete o zvýšení tržního podílu, expanzi na nový trh nebo získání přístupu k novým technologiím? Akvizice nebo fúze může změnit tvář vašeho podnikání. Ale pozor, ne ka...
10.04.2024
Business Intelligence v akci: Zvyšte produktivitu o 20,4 % díky cloudovým inovacím
Byznys
Business Intelligence v akci: Zvyšte produktivitu o 20,4 % díky cloudovým inovacím
Je Business Intelligence jen buzzword? Ale kdepak. Jedná se o proces získávání, analýzy a vizualizace dat, který má za cíl poskytnout organizaci užitečné informace a znal...
26.03.2024
IT asset management – jak na správu softwaru i hardwaru
Technologie
IT asset management – jak na správu softwaru i hardwaru
Vzpomínáte na film Cesta do hlubin študákovy duše, kde postava neurotického učitele biologie při určování brouků pronese káravě: „Vy ani nevíte, co ve sbírce máte“? Řekl ...
11.03.2024

Nezatěžujte cashflow podniku náhlými výdaji na rozvoj IT.
Rozložte si platbu projektu v čase.

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice