Získali jsme nové Microsoft Partner kompetence

Aktuálně se nám podařilo získat nové Microsoft Partner kompetence, které vypovídají o našich zkušenostech s poskytováním kvalitních řešení v oblastech Application Integration (úroveň Gold), Collaboration and Content (úroveň Silver) a Messaging (úroveň Silver).
Získali jsme nové Microsoft Partner kompetence

Aktuálně se nám podařilo získat nové Microsoft Partner kompetence, které vypovídají o našich zkušenostech s poskytováním kvalitních řešení v oblastech:

  • Application Integration (úroveň Gold)
  • Collaboration and Content (úroveň Silver)
  • Messaging (úroveň Silver)


Gold kompetence v oblasti Application Integration dokládá posun našich technických schopností v pokročilých integračních a konfiguračních úlohách a ukazuje zákazníkům, jak dokážeme integrovat aplikace a data pro zvýšení efektivity a dosažení obchodních výsledků.

Silver kompetence Collaboration and Content a Messaging potvrzují naši znalost vývoje účinných a efektivních postupů spolupráce a komunikace v podnikovém prostředí na platformách, jako je SharePoint (online, on-premise a hybridní), OneDrive a Teams.

Díky členství v programu Microsoft Partner jsme součástí globální komunity, můžeme neustále zvyšovat svou odbornost a poskytovat služby vysoké kvality.

Dále pracujeme na získání kompetence Cloud productivity, kterou bychom měli získat díky plánovaným certifikacím v měsíci únoru. Naším cílem je vysoká certifikace týmu a znalost cloudových služeb Microsoft přinášející maximalizaci využití obchodního potenciálu, které tyto produkty nabízejí.

Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Spolupracujte s TOTAL SERVICE a nechte vše v oblasti ICT na nás

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice
-

Recepce:
(+420) 270 002 811

Hot-line 24/7/365
(+420) 270 002 800

Máme řešení pro veřejný i komerční sektor

-
Plánujeme váš rozvoj ICT
-
Nastavíme ICT rozpočet
-
24/7 dostupnost a zastupitelnost
-
Nepřetržitá podpora L1–L3

Kontaktujte nás

Jsme k dispozici na telefonním čísle (+420) 270 002 811. Nebo vyplňte formulář níže a do 24 h se s vámi spojíme a projdeme vše, co vás zajímá.
- Vaše data jsou chráněna.