Audity a analýzy ICT infrastruktury

Široká škála IT technologií, se kterou se setkáváme u našich zákazníků, a dlouhodobé zkušenosti v oblasti návrhu a správy infrastruktury vám zajistí objektivní audit ICT infrastruktury či procesů dle předem dohodnutého stupně detailu.
Audity a analýzy ICT infrastruktury
Městská část Praha 9Magistrát hlavního města Prahy Valeo Group Czech KONE Industrial KoncernVšeobecná zdravotní pojišťovnaÚstav zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) Ústav Molekulární Genetiky a BIOCEV

Zpřístupňujeme kvalitní a bezpečné IT služby všem

1.
Odbornost
Nejenom pestrost a počet certifikací, ale i široký tým IT specialistů vám zajistí odborný audit konkrétních technologií.
2.
Objektivita
Díky široké škále ICT technologií u našich klientů, kteří podnikají v různých segmentech trhu, jsme schopni porovnat vhodnost využití jednotlivých technologií a posoudit zralost vašich klíčových IT procesů.
3.
Přehlednost
Naším výsledkem je přehledný audit ICT, seřazený dle priorit, a souhrn doporučení, která vás posunou dál a pomohou udržet krok s novými IT technologiemi a stoupajícími nároky na ně.
Audity a analýzy ICT infrastruktury

Jak to funguje?

1.
Analýza ICT infrastruktury
V prvním kroku zjistíme rozsah vaší infrastruktury a společně si určíme cíle a rozsah auditu.
2.
Výsledek auditu a doporučení
Součástí auditu jsou IT konzultace a doporučení, která vám pomohou eliminovat klíčové nedostatky a zlepšovat vaše systémy.
3.
Jsme připraveni pomoci
V případě vašeho zájmu jsme připraveni pokračovat v realizaci našich doporučení nebo vám zajistit potřebné související služby.
Audity a analýzy ICT infrastruktury

Audity ICT

Analýzy prostředí infrastruktury, ICT procesů nebo zhodnocení vašich dodavatelských smluv jsou součástí naší každodenní práce. Zajistíme pro vás jednorázový audit celé nebo části ICT infrastruktury a poskytneme odborné IT konzultace certifikovaného odborníka.

Při zavádění správy nových klientů začínáme vždy detailním vstupním auditem. Ten nám umožňuje dále rozvíjet infrastrukturu v čase a plnit očekávání klienta z pohledu transparentního rozpočtování, jednodušší správy a nasazení vhodného IT řešení pro jednotlivé podnikové procesy.

Audity a analýzy ICT infrastruktury

Proof of concept (PoC)

Využíváme analytickou metodu PoC („ověření konceptu“) pro návrh potřebného budoucího modelu implementace a předběžné vyzkoušení těchto produktů před jejich ostrým nasazením: 

Díky POC vám navrhneme optimální úroveň řešení, a to z technického i finančního hlediska

Reference

Novinky

Audit ICT – co si pod ním představit?
Technologie
Audit ICT – co si pod ním představit?
Audit informačních a komunikačních technologií představuje v našem pojetí několik možností a pohledů, jakým způsobem jsme schopni zhodnotit stávající stav vašeho IT, ať u...
21.01.2022
Proč mít nebo nemít ve firmě vlastního IT specialistu
Technologie
Proč mít nebo nemít ve firmě vlastního IT specialistu
Zajistit, aby firemní IT technologie skutečně dobře fungovaly, je výzva. IT specialisté jsou totiž nedostatkovým zbožím, na které společnosti stojí dlouhé fronty. To samo...
08.07.2021

TOTAL SERVICE –
váš spolehlivý partner v ICT

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Nemusíte na nic čekat a rovnou si můžete vyzkoušet, jak se pracuje s naším rozhraním. Máte-li však ještě nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice
-

Recepce:
(+420) 270 002 811

Hot-line 24/7/365
(+420) 270 002 800