Audity a analýzy ICT infrastruktury

Široká škála IT technologií, se kterou se setkáváme u našich zákazníků, a dlouhodobé zkušenosti v oblasti návrhu a správy infrastruktury vám zajistí objektivní audit ICT infrastruktury či procesů dle předem dohodnutého stupně detailu.
Audity a analýzy ICT infrastruktury
Valeo Orkla Kone Praha ÚZIS Městská částí Praha 9 Biocev VZP

Jak to funguje?

1.
Analýza ICT infrastruktury
V prvním kroku zjistíme rozsah vaší infrastruktury a společně si určíme cíle a rozsah auditu.
2.
Výsledek auditu a doporučení
Součástí auditu jsou IT konzultace a doporučení, která vám pomohou eliminovat klíčové nedostatky a zlepšovat vaše systémy.
3.
Jsme připraveni pomoci
V případě vašeho zájmu jsme připraveni pokračovat v realizaci našich doporučení nebo vám zajistit potřebné související služby.
Audity a analýzy ICT infrastruktury

1.
Odbornost
Nejenom pestrost a počet certifikací, ale i široký tým IT specialistů vám zajistí odborný audit konkrétních technologií.
2.
Objektivita
Díky široké škále ICT technologií u našich klientů, kteří podnikají v různých segmentech trhu, jsme schopni porovnat vhodnost využití jednotlivých technologií a posoudit zralost vašich klíčových IT procesů.
3.
Přehlednost
Naším výsledkem je přehledný audit ICT, seřazený dle priorit, a souhrn doporučení, která vás posunou dál a pomohou udržet krok s novými IT technologiemi a stoupajícími nároky na ně.
Audity a analýzy ICT infrastruktury

Audity ICT

Analýzy prostředí infrastruktury, ICT procesů nebo zhodnocení vašich dodavatelských smluv jsou součástí naší každodenní práce. Zajistíme pro vás jednorázový audit celé nebo části ICT infrastruktury a poskytneme odborné IT konzultace certifikovaného odborníka.

Při zavádění správy nových klientů začínáme vždy detailním vstupním auditem. Ten nám umožňuje dále rozvíjet infrastrukturu v čase a plnit očekávání klienta z pohledu transparentního rozpočtování, jednodušší správy a nasazení vhodného IT řešení pro jednotlivé podnikové procesy.

TOTAL SERVICE –
váš spolehlivý partner v ICT

Máme řešení pro veřejný i komerční sektor

-
Plánujeme váš rozvoj ICT
-
Nastavíme ICT rozpočet
-
24/7 dostupnost a zastupitelnost
-
Nepřetržitá podpora L1–L3

Kontaktujte nás

Zanechte nám kontakt a krátkou informaci o tom, co právě řešíte, a my se s vámi spojíme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, ozvěte se nám na telefonní číslo (+420) 270 002 811 nebo poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice
-

Recepce:
(+420) 270 002 811

Hot-line 24/7/365
(+420) 270 002 800