WiFi v myTimi

Během jediného týdne jsme v myTimi vyřešili dlouhodobé problémy s připojením k WiFi. Provedli jsme celkovou revizi firemní sítě a zajistili, aby byla firma neustále online.
WiFi v myTimi

S jakými problémy se na nás klient obrátil?

MyTimi je společnost, která se klientům stará o marketing, obchod a zákaznický servis a jako taková potřebuje být neustále online. Proto ji velmi trápily přetrvávající výpadky firemní bezdrátové WiFi sítě a nedostatečná podpora dodavatele optického internetu. Potřebovala kompletní revizi firemní sítě a doporučení vhodného řešení pro dosažení kvalitní, rychlé a stabilní podnikové sítě. To byl úkol pro nás.

 

Jak jsme klientovi pomohli?

Naši technici během jednoho týdne provedli požadovaný audit sítě, kontrolu aktuální WiFi technologie a sestavili doporučení ve formě:

  • nového firewallu pro zachování maximálního zabezpečení z venkovní sítě,
  • výkonných bezdrátových HPE Aruba přístupových bodů,
  • Cisco PoE+ switche, který WiFi řešení napájí a zajišťuje vysokou dostupnost sítě při rychlosti 1 Gbps.

Pro zkvalitnění podpory a minimalizování výpadků optického internetu jsme využili služby Českých Radiokomunikací, které nám do objektu dodaly novou optickou přípojku 100/100Mbps.  

 

Jaké jsou konkrétní výsledky?

Výsledkem dodaného řešení je zajištění 100/100 symetrické, bezpečné a především stabilní bezdrátové firemní WiFi sítě, která zaměstnancům myTimi umožňuje pohodlně vykonávat jejich práci. Díky nové optické přípojce může celá firma rychle přijímat i odesílat všechna data a pořádat online meetingy s klienty. 

 

Jak vypadá naše spolupráce v současnosti? 

Dnes v myTimi prostřednictvím Zabbix zajišťujeme neustálý monitoring sítě a v případě problému incident ihned řešíme. Jinými slovy tedy poskytujeme 24/7 systémovou i uživatelskou podporu.

„TOTAL SERVICE nám vyřešil 2 roky trvající problém s rychlostí připojení a neustálými výpadky. Navíc byli schopni to vyřešit velmi rychle a flexibilně. Spolupráce mě zatím velice příjemně překvapila, po mých předchozích zkušenostech s firemním internetem.“

– Jan Skovajsa, CEO myTimi

Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Nezatěžujte cashflow podniku náhlými výdaji na rozvoj IT.
Rozložte si platbu projektu v čase.

IT řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice