Orkla Foods CZ a SK (Vitana a Hamé)

Členem skupiny Orkla je i společnost Vitana, které vznikla potřeba rozšířit IT tým a zajistit správu infrastruktury pro všechny pobočky v České a Slovenské republice. Společně jsme si nastavili zodpovědnosti a postupně převzali správu infrastruktury od zahraniční outsourcingové agentury, s níž Vitana do té doby spolupracovala.
Orkla Foods CZ a SK (Vitana a Hamé)

Vitana, a.s. je firma zabývající se výrobou potravinářského sortimentu, jejíž hlavní výrobna je situována v Byšicích na Mělnicku. Původně pražský podnik Graf, spol. s.r.o. vznikl roku 1919. Od roku 1992 je registrován jako Vitana, a.s., později se stal samostatnou divizí norského nadnárodního koncernu Rieber & Son, od roku 2013 společnost převzal norský holding Orkla.

 

Výchozí situace

Původně podporu ICT řešila Vitana na globální úrovni. Po organizačních změnách ale přechází odpovědnost na lokální IT tým. Tím vznikla zákazníkovi potřeba jednak IT tým rozšířit, ale také zajistit a převzít správu infrastruktury pro všechny pobočky v České a Slovenské republice.

 

Řešení TOTAL SERVICE

Na začátku spolupráce pro nás bylo důležité správné nastavení zodpovědnosti mezi lokálním IT zákazníka a TOTAL SERVICE týmem. V přechodném období došlo ke změnám priorit z důvodu převzetí dohledu a správy infrastruktury od zahraniční outsourcingové společnosti. Pro minimalizování rizika výpadku infrastruktury jsme začali s implementací monitoringu pro všechny důležité prvky sítě, včetně jejího auditu a vytvoření dokumentace. Dalším krokem bylo vytvořit zálohovací proceduru a zajistit správu záloh onsite i v cloudu. Následovala integrace helpdeskového nástroje pro sjednocení databáze servisních požadavků a incidentů, včetně služeb Service Desku pro zajištění vzdálené podpory. Oboustranným benefitem bylo posílení onsite týmu zákazníka našimi techniky a navázání úzké spolupráce s jednotlivými členy lokálního IT týmu. Tento vztah je pro nás cenný při každodenní podpoře uživatelů i při řešení rozsáhlejších projektů obměny celkové infrastruktury.

 

Komentář společnosti Vitana

Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Nezatěžujte cashflow podniku náhlými výdaji na rozvoj IT.
Rozložte si platbu projektu v čase.

IT řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice