VALEO

VALEO mělo dlouhodobě problémy s náborem dostatečného množství spolehlivých IT profesionálů, a to včetně s tím souvisejících rozpočtových potíží. Tento problém Valeo vyřešilo externí správou ICT od TOTAL SERVICE.
VALEO

VALEO je tradiční globální dodavatel pro výrobce automobilů. Společnost v současné době zaměstnává více než 78 000 lidí ve 29 zemích světa. TOTAL SERVICE je partnerem společnosti VALEO v ČR již od roku 2004.

 

Výchozí situace

VALEO mělo dlouhodobě problémy s náborem dostatečného množství spolehlivých IT profesionálů, a to včetně s tím souvisejících rozpočtových potíží. I proto nebyla nepřetržitá podpora na dostatečné úrovni. Externí správou ICT pro všechny tři výrobní závody v ČR chtělo VALEO tuto situaci vyřešit. Hledalo zvýšení garancí provozu základních systémů se skutečnou podporou 24/7, aby se mohl interní tým soustředit pouze na klíčové IT aplikace pro výrobu a vývoj.

 

Řešení TOTAL SERVICE

Přestože je spolupráce datována od roku 2004, skutečně intenzivní se stala až po podpisu smlouvy o outsourcingu ICT v roce 2011, kdy byla naše společnost vybrána jako partner všech výrobních závodů v ČR (Humpolec, Rakovník a Žebrák u Berouna) a centra výzkumu a vývoje v Praze. Do roku 2011 byla správa ICT řešena interním IT, které bylo po rozhodnutí o outsourcingu zrušeno, a část pracovníků přešla do našeho technického týmu. Outsourcing zavedl centralizaci a dokonalou evidenci všech incidentů, požadavků i evidenci veškerého ICT majetku s jasně vymezenou odpovědností mezi TOTAL SERVICE a aplikačním týmem VALEO, který samostatně řeší proprietární výrobní systémy. Spolupráce je nastavena dle obecně uznávaného standardu ITIL a zahrnuje činnosti
při správě ICT infrastruktury v nepřetržitém režimu 24/7. Součástí outsourcingu je i podpora osobních počítačů a koncových uživatelů, kterých je v ČR na 1 300. Kvalita je garantována v metrikách SLA per technologie, a to včetně smluvně zakotvených sankcí při porušení garancí.

Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Nezatěžujte cashflow podniku náhlými výdaji na rozvoj IT.
Rozložte si platbu projektu v čase.

IT řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice