Nová kabeláž a přesun serverů pro GENNET, s.r.o.

Klinice GENNET jsme pomohli s renovací slaboproudé a silnoproudé kabeláže a přemístěním serverové infrastruktury do nové lokality.
Nová kabeláž a přesun serverů pro GENNET, s.r.o.

Kdo je klient? 

Klinika GENNET poskytuje veškerá vyšetření nezbytná pro léčbu neplodnosti, a navíc také nejnovější testy z oblasti genetiky, imunologie a andrologie. Klinika funguje už od roku 1996 a za tu dobu se díky ní narodilo více než 10 000 dětí

Má vlastními genetické a imunologické laboratoře a disponuje nejmodernějším technickým vybavením, díky kterému mohou odborníci přesně určit diagnózu a následující postup léčby. 

Jaký problém potřeboval klient vyřešit? 

Protože se klinika stále rozrůstá, potřebovala přemístit část společnosti do nových prostor. Sháněla někoho, kdo by se v této nové lokalitě postaral o renovaci slaboproudé a silnoproudé kabeláže a zajistil kompletní přemístění serverové infrastruktury. Klinika hledala spolehlivého partnera, který by byl schopný řešit tyto technologické výzvy efektivně a bezpečně. 

Jak jsme klientovi pomohli? 

Projektu jsme se ujali společně s firmou TEMO, se kterou máme dlouhodobě skvělé vztahy a pomáhají nám právě v oblasti slaboproudých i silnoproudých technologií. Celý projekt byl pečlivě naplánovaný a zahájený v prosinci 2022. Pracovali jsme na něm intenzivně až do konce dubna 2023, což klientovi přesně vyhovovalo. 

  • Analyzovali jsme současný stav rozvodů. 
  • Vybrali nejvhodnější způsob jejich renovace s ohledem na rozpočet klienta a aktuální standardy. 
  • Realizovali jsme renovaci.  

Zajistili jsme tedy rozvody infrastruktury přesně podle dnešních standardů za použití moderních a spolehlivých technologií, které budou schopné efektivně podporovat provoz kliniky GENNET i do budoucna, aniž by je bylo potřeba po pár letech měnit. 

Dále jsme do nových prostor bezproblémově přemístili drahé serverové technologie

Jak vypadá naše spolupráce teď? 

Stále spolupracujeme podle společné SLA. Pomáháme se správou a údržbou serverů a jsme kdykoliv k dispozici v rámci Service Desk.  

Co na spolupráci říká klient? 

„Spolupráce s TOTAL SERVICE a TEMO byla při přesunu našich provozů do nových prostor velmi důležitá. Jejich tým technologiím opravdu rozumí a ví, co dělá. Také umí vše pečlivě naplánovat a realizace pak šla přesně podle plánu. Neřešili jsme žádné zádrhele a vše bylo připravené, jak jsme potřebovali.“ 

Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Nezatěžujte cashflow podniku náhlými výdaji na rozvoj IT.
Rozložte si platbu projektu v čase.

IT řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice