TOTAL SERVICE na technologických konferencích

Letošní rok je bohatý na účast TOTAL SERVICE na nejrůznějších technologických konferencích. Začátkem listopadu jsme již poněkolikáté navštívili konferenci VMworld, která proběhla v Barceloně.
TOTAL SERVICE na technologických konferencích

Letošní rok je bohatý na účast TOTAL SERVICE na nejrůznějších technologických konferencích. Začátkem listopadu jsme již poněkolikáté navštívili konferenci VMworld, která proběhla v Barceloně.

Leader na poli virtualizace a jeho technologičtí partneři nám opět ukázali, jak rychle se celý svět virtualizuje a zrychluje. A hned další jsme navštívili konferenci o Internetu věcí a digitální transformaci IoTinAction, kterou pořádala v polovině listopadu firma Microsoft ve varšavském kongresovém centru Hilton. Seznámili jsme se s nejnovějšími nástroji na provozování a správu IoT zařízení, Intelligent Edge i cloudovými nástroji, jmenovitě s MS Azure Stack, MS Azure IoT Central, nástroji umělé inteligence a strojového učení – MS Azure AI a MS Azure ML i s nástroji MS Mixed Reality Stack. Jako Microsoft Gold Partner máme k těmto technologiím přístup a již je testujeme.

 

Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích
SUTOL konference 2019
-->
Další článek

Máme řešení pro veřejný i komerční sektor

-
Plánujeme váš rozvoj ICT
-
Nastavíme ICT rozpočet
-
24/7 dostupnost a zastupitelnost
-
Nepřetržitá podpora L1–L3

Kontaktujte nás

Zanechte nám kontakt a krátkou informaci o tom, co právě řešíte, a my se s vámi spojíme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, ozvěte se nám na telefonní číslo (+420) 270 002 811 nebo poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice
-

Recepce:
(+420) 270 002 811

Hot-line 24/7/365
(+420) 270 002 800