Česká zemědělská univerzita v Praze

TOTAL SERVICE dodal technologie a začal provozovat privátní datové centrum formou služby pro druhou největší univerzitu v České republice.
Česká zemědělská univerzita v Praze

Dodávka infrastruktury CISCO HyperFlex zajistí provoz veškerých serverových systémů České zemědělské univerzity.

Moderně pojatá dodávka formou služby Platform as a Service (PaaS) přináší univerzitě potřebnou IT infrastrukturu pro její provozní systémy, včetně garance provozuschopnosti (SLA 24/7) do 120 minut. Moderní řešení hyperkonvergované infrastruktury s osmi nezávislými výpočetními uzly umožňuje provoz veškerých serverů ČZU ve virtuálním prostředí VMware s vlastním úložným prostorem, který je tvořen superrychlými SSD a SAS disky. Součástí řešení je i komplexní správa VMware, dodávka UCS serverů pro provoz Oracle databází a dodávka fyzické vrstvy datacenter LAN prvků s připojením na campus LAN univerzity.

„Věřím v ověřenou kvalitu produktů Cisco Systems jakožto globálního hráče s největšími zkušenostmi na poli datacentrových řešení. PaaS je jedním ze zásadních projektů obnovy IT infrastruktury univerzity a věřím v jeho úspěch i díky osvědčené spolupráci s odborníky ze společnosti TOTAL SERVICE, kterou rád doporučím všem, kteří chtějí odpovědného a profesionálního IT partnera.“
Ing. Petr Štěpán
Tehdejší ředitel odboru informačních a komunikačních technologií ČZU
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Spolupracujte s TOTAL SERVICE a nechte vše v oblasti ICT na nás

Máme řešení pro veřejný i komerční sektor

-
Plánujeme váš rozvoj ICT
-
Nastavíme ICT rozpočet
-
24/7 dostupnost a zastupitelnost
-
Nepřetržitá podpora L1–L3

Kontaktujte nás

Zanechte nám kontakt a krátkou informaci o tom, co právě řešíte, a my se s vámi spojíme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, ozvěte se nám na telefonní číslo (+420) 270 002 811 nebo poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice
-

Recepce:
(+420) 270 002 811

Hot-line 24/7/365
(+420) 270 002 800