BIOCEV

Dodali jsme komplexní systémy výpočetní, úložné a bezpečnostní infrastruktury pro nové vědecké centrum ve Vestci u Prahy.
BIOCEV

Dodávka moderního řešení výpočetně-úložného clusteru s instalovanou kapacitou pět petabytů patří mezi nejvýznamnější projekty společnosti.

TOTAL SERVICE byl vybrán partnerem i pro následnou správu technologií. Poskytujeme 24/7 dohled nad provozem technologií i bezpečností informací datového centra BIOCEV. V rámci projektu bylo proinvestováno více než 100 mil. Kč. Společnost TOTAL SERVICE dodala a implementovala řešení za více než třetinu z této částky a je tak nejvýznamnějším IT partnerem biologického centra vědy, ve kterém dnes pracuje 600 vědeckých pracovníků.

„Supermoderní řešení pro naše pracovní i vědecká data v sobě integruje provozní a výpočetní servery řady Lenovo X3850/X3950, disková pole IBM Storwize V7000g2 včetně úložné kapacity rozdělené do několika úložišť a páskového robota IBM TS3500 o kapacitě čtyři petabyty. Logika ukládání dat je řízena hierarchickým storage management systémem HSM – IBM GPFS, Spectrum Scale (TSM) a Linux RedHat. Jednalo se o jednu z prvních instalací podobných parametrů v České republice. TOTAL SERVICE obohatil správu dat a prostředí o proaktivní bezpečnostní monitoring na platformě IBM QRadar s prvky vulnerability managementu. Dohledové služby TOTAL SERVICE nám dávají pocit jistoty ve dne i v noci. Se spoluprací jsme velmi spokojeni.“
Ing. Michal Sedláček
IT manažer BIOCEV
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Spolupracujte s TOTAL SERVICE a nechte vše v oblasti ICT na nás

Máme řešení pro veřejný i komerční sektor

-
Plánujeme váš rozvoj ICT
-
Nastavíme ICT rozpočet
-
24/7 dostupnost a zastupitelnost
-
Nepřetržitá podpora L1–L3

Kontaktujte nás

Zanechte nám kontakt a krátkou informaci o tom, co právě řešíte, a my se s vámi spojíme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, ozvěte se nám na telefonní číslo (+420) 270 002 811 nebo poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice
-

Recepce:
(+420) 270 002 811

Hot-line 24/7/365
(+420) 270 002 800