AUDITOR

Společnosti AUDITOR vyvstala potřeba náhrady dosluhujících technologií zajišťujících provoz firmy, včetně požadavku na zavedení pokročilé uživatelské podpory pro několik poboček. Postavili jsme pro ni novou centralizovanou technologii infrastruktury na bázi Lenovo Flex System, VMware, Veeam a terminálových služeb.
AUDITOR

AUDITOR je auditorskou, účetní a daňově poradenskou společností s mezinárodním zaměřením. Již více než 20 let nabízí v Česku, Rakousku a na Slovensku služby v oblasti auditu, daňového poradenství, mzdového účetnictví a personální agendy, vedení finančního účetnictví a podnikového poradenství.

 

Výchozí situace

V každodenní praxi auditorů a daňových poradců jsou vyžadovány perfektní podmínky pro náročnou práci. Nezbytná je vysoká míra spolehlivosti běhu potřebných aplikací a rychlá odezva při řešení uživatelských i systémových problémů. Před několika lety ve společnosti AUDITOR vyvstala potřeba náhrady dosluhujících technologií zajišťujících provoz firmy, včetně požadavku na zavedení pokročilé uživatelské podpory pro několik poboček firmy.

 

Řešení TOTAL SERVICE

Společnost AUDITOR je svým přístupem k podnikání a zákazníkům podobná společnosti TOTAL SERVICE. Proto přesně chápeme filozofii jí poskytovaných služeb a byli jsme schopni navrhnout a postavit novou centralizovanou technologii infrastruktury na bázi Lenovo Flex System, VMware, Veeam a terminálových služeb. Klient se nyní může spolehnout na vysokou dostupnost technologií včetně nepřetržitého 24/7 servisu. Dodávku jsme doplnili uzavřením garantované servisní smlouvy, která kombinuje pravidelnou on-site i vzdálenou podporu s centralizovaným řešením HelpDesku a CallDesku. Klientovi poskytujeme komplexní konzultační služby jak v každodenní praxi, tak při strategickém plánování.

„Hledali jsme dlouhodobě spolehlivého a ochotného partnera, který by jednotně zastřešil správu a vývoj našich informačních technologií i uživatelskou podporu. Takového partnera jsme našli ve společnosti TOTAL SERVICE. Při zahájení spolupráce jsme kladli velký důraz na vysokou spolehlivost nově navržených systémů, které jsou pro nás kritické nejen v období účetních uzávěrek. Lidé z TOTAL SERVICE se profesionálně ujali nového návrhu a realizace naší centralizované infrastruktury i koncových stanic včetně zavedení moderního terminálového přístupu k našim aplikacím. Služby správy technologií na vysoké úrovni se podařilo nastavit nejen v Praze, ale i v našich dalších kancelářích v Pelhřimově, Brně a Bratislavě. S dlouhodobou spoluprací jsme velmi spokojeni.“
Marie Haasová
Jednatelka Auditor spol. s.r.o.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Spolupracujte s TOTAL SERVICE a nechte vše v oblasti ICT na nás

Máme řešení pro veřejný i komerční sektor

-
Plánujeme váš rozvoj ICT
-
Nastavíme ICT rozpočet
-
24/7 dostupnost a zastupitelnost
-
Nepřetržitá podpora L1–L3

Kontaktujte nás

Zanechte nám kontakt a krátkou informaci o tom, co právě řešíte, a my se s vámi spojíme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, ozvěte se nám na telefonní číslo (+420) 270 002 811 nebo poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice
-

Recepce:
(+420) 270 002 811

Hot-line 24/7/365
(+420) 270 002 800