Úřad MČ Praha 9

Úřad MČ Praha 9 řešil nedostatek kvalifikovaného personálu, který by byl schopen efektivně čelit nárokům na elektronizaci veřejné správy a řešit související správu nejmodernějších technologií. Zastali jsme roli klíčového ICT partnera úřadu v různých pozicích a oblastech. Mimo jiné jsme se podíleli na tvorbě a správě několika desítek specifických aplikací a systémů datových zpráv.
Úřad MČ Praha 9

Městský úřad vykonává samostatnou a přenesenou působnost na území Prahy 9. Samotný úřad představuje organizaci, ve které pracuje cca 200 zaměstnanců včetně politické reprezentace radnice vzešlé z komunálních voleb.

 

Výchozí situace

Vedení úřadu řeší nedostatek kvalifikovaného personálu, který by byl schopen efektivně čelit nárokům na elektronizaci veřejné správy a související správu nejmodernějších technologií formou vyhlašování veřejné soutěže na správu ICT v majetku úřadu.

 

Řešení TOTAL SERVICE

TOTAL SERVICE zastává v různých pozicích a oblastech roli klíčového a spolehlivého ICT partnera úřadu. Znalosti potřeb obecní agendy a provázanosti jednotlivých systémů veřejné správy nám dnes dávají nezpochybnitelnou konkurenční výhodu. Podíleli jsme se na tvorbě a správě několika desítek specifických aplikací a systémů datových zpráv. Naši pracovníci jsou v dané problematice pravidelně školeni a staráme se o klíčové informační systémy, jako jsou RŽP, GINIS, eSPIS apod. Postupem času jsme díky nabytým znalostem uspěli v nabídce služeb pro úřady dalších městských částí Prahy a dnes nabízíme klientům skutečně ojedinělé znalosti této specifické problematiky. Samotný úřad pak má vlastní IT pracovníky pouze pro kontrolní a koordinační činnost. Systém správy a podpory je nastaven na bázi vysokých garancí, transparentnosti a dokonalého reportingu incidentů, požadavků i dosažených výsledků.

Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Nezatěžujte cashflow podniku náhlými výdaji na rozvoj IT.
Rozložte si platbu projektu v čase.

IT řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice