LABEL design

Společnosti LABEL design jsme zřídili spolehlivé a bezpečné internetové připojení, aby přesně odpovídalo jejím potřebám. S LABEL design spolupracujeme dodnes na dalším zabezpečení síťových služeb.
LABEL design

Kdo je LABEL design a s jakými problémy za námi přišla?

Firma LABEL design, a.s. byla založena v roce 1992 a v současné době se zabývá především budováním systémů označování zboží a výrobou samolepicích etiket na míru. Společnost patří mezi největší tiskárny samolepicích etiket v ČR. Od začátku svého téměř 30letého působení se LABEL design díky nejmodernějšímu technickému vybavení řadí mezi lídry v inovacích, o čemž svědčí i pět získaných prestižních ocenění Superbrands.

Společnost se na nás obrátila, abychom jí pomohli s dlouhodobými problémy s internetovým připojením, nízkou kvalitou a nedostatečnou funkcionalitou poskytovaných internetových a telefonických služeb.

 

Jak jsme LABEL design pomohli?

Nejprve jsme provedli audit současného stavu a potřeb. Na základě výsledků jsme stanovili návrh nového řešení, které jsme zaměřili především na vysokou dostupnost i zabezpečení serverů pro zákazníky i zaměstnance LABEL designu. Následně jsme se ujali projektového řízení a sestavili harmonogram prací, mezi které patřilo:

  • provedení smluvních kroků, které zahrnovaly vypovězení nevyhovujících a uzavření nových smluv s poskytovatelem internetových služeb
  • řízení interních dodávek jako byla konfigurace nového firewallu a jeho zapojení
  • řízení externích subdodavatelů, které zahrnovaly změnu technologie radiového spoje, rekonfigurace a vytvoření záložní komunikační linky a migraci VOIP služeb
  • nasazení Zabbix monitoringu systému, díky kterému jsme vyladili připojení a technologie poskytovatele na 100% funkčnost

Celý projekt se podařilo úspěšně realizovat i navzdory nepříznivé „covidové“ situaci. Všechny činnosti proběhly přesně v souladu s nastaveným harmonogramem. Díky perfektní přípravě a důslednému řízení change managementu se podařilo závěrečný přechod na nové řešení překlenout pouze s drobným několikaminutovým výpadkem.

 

Jaké jsou konkrétní výsledky?

Díky novému dodanému řešení má nyní LABEL design k dispozici:

  • nezávislé a zabezpečené internetové připojení s rychlejší odezvou na reakci
  • VOIP telefonické služby v režimu vysoké dostupnosti (garance přepnutí na záložní linku)
  • šifrované připojení všech poboček
  • VPN připojení uživatelů

Podařilo se tedy zřídit bezpečné, a hlavně spolehlivé připojení s vysokou kvalitou. Kvalitu potvrzují i spokojení uživatelé, kteří reportují citelné zlepšení a bezproblémovou funkci.

 

Jak vypadá naše spolupráce v současnosti

U společnosti LABEL design provádíme neustále monitorování, dále se soustředíme na rozvoj bezpečnosti. V současné době připravujeme realizaci dvoufaktorového ověřování uživatelů do VPN a řízení přístupu do internetu pomocí autentizačního protokolu identifikace uživatelů Fortinet Single Sign-On (FSSO). Chystáme také další funkcionality v rámci nextgen firewallingu.

„Velký důraz klademe na kvalitu technické podpory, která musí být snadno, a především vždy dosažitelná. Díky spolupráci s TOTAL SERVICE se můžeme spolehnout na dostupnost všech internetových a telefonických služeb.“
 – Martin Völfl, IT manažer společnosti LABEL design.

Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Nezatěžujte cashflow podniku náhlými výdaji na rozvoj IT.
Rozložte si platbu projektu v čase.

IT řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice