AUDITOR

Společnosti AUDITOR vyvstala potřeba náhrady dosluhujících technologií zajišťujících provoz firmy, včetně požadavku na zavedení pokročilé uživatelské podpory pro několik poboček. Postavili jsme pro ni novou centralizovanou technologii infrastruktury na bázi Lenovo Flex System, VMware, Veeam a terminálových služeb.
AUDITOR

AUDITOR je auditorskou, účetní a daňově poradenskou společností s mezinárodním zaměřením. Již více než 20 let nabízí v Česku, Rakousku a na Slovensku služby v oblasti auditu, daňového poradenství, mzdového účetnictví a personální agendy, vedení finančního účetnictví a podnikového poradenství.

 

Výchozí situace

V každodenní praxi auditorů a daňových poradců jsou vyžadovány perfektní podmínky pro náročnou práci. Nezbytná je vysoká míra spolehlivosti běhu potřebných aplikací a rychlá odezva při řešení uživatelských i systémových problémů. Před několika lety ve společnosti AUDITOR vyvstala potřeba náhrady dosluhujících technologií zajišťujících provoz firmy, včetně požadavku na zavedení pokročilé uživatelské podpory pro několik poboček firmy.

 

Řešení TOTAL SERVICE

Společnost AUDITOR je svým přístupem k podnikání a zákazníkům podobná společnosti TOTAL SERVICE. Proto přesně chápeme filozofii jí poskytovaných služeb a byli jsme schopni navrhnout a postavit novou centralizovanou technologii infrastruktury na bázi Lenovo Flex System, VMware, Veeam a terminálových služeb. Klient se nyní může spolehnout na vysokou dostupnost technologií včetně nepřetržitého 24/7 servisu. Dodávku jsme doplnili uzavřením garantované servisní smlouvy, která kombinuje pravidelnou on-site i vzdálenou podporu s centralizovaným řešením HelpDesku a CallDesku. Klientovi poskytujeme komplexní konzultační služby jak v každodenní praxi, tak při strategickém plánování.

Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Nezatěžujte cashflow podniku náhlými výdaji na rozvoj IT.
Rozložte si platbu projektu v čase.

IT řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice