Získali jsme nové Microsoft Partner kompetence

Aktuálně se nám podařilo získat nové Microsoft Partner kompetence, které vypovídají o našich zkušenostech s poskytováním kvalitních řešení v oblastech Application Integration (úroveň Gold), Collaboration and Content (úroveň Silver) a Messaging (úroveň Silver).
Získali jsme nové Microsoft Partner kompetence

Aktuálně se nám podařilo získat nové Microsoft Partner kompetence, které vypovídají o našich zkušenostech s poskytováním kvalitních řešení v oblastech:

  • Application Integration (úroveň Gold)
  • Collaboration and Content (úroveň Silver)
  • Messaging (úroveň Silver)


Gold kompetence v oblasti Application Integration dokládá posun našich technických schopností v pokročilých integračních a konfiguračních úlohách a ukazuje zákazníkům, jak dokážeme integrovat aplikace a data pro zvýšení efektivity a dosažení obchodních výsledků.

Silver kompetence Collaboration and Content a Messaging potvrzují naši znalost vývoje účinných a efektivních postupů spolupráce a komunikace v podnikovém prostředí na platformách, jako je SharePoint (online, on-premise a hybridní), OneDrive a Teams.

Díky členství v programu Microsoft Partner jsme součástí globální komunity, můžeme neustále zvyšovat svou odbornost a poskytovat služby vysoké kvality.

Dále pracujeme na získání kompetence Cloud productivity, kterou bychom měli získat díky plánovaným certifikacím v měsíci únoru. Naším cílem je vysoká certifikace týmu a znalost cloudových služeb Microsoft přinášející maximalizaci využití obchodního potenciálu, které tyto produkty nabízejí.

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice