Výstup na Sněžku pro trojčátka

Dne 29. 5. 2021 se konal 9. ročník charitativního výstupu handicapovaného sportovce Jaroslava Petrouše a kolegové z TOTAL SERVICE byli u toho. Tentokrát pro čtyřletá trojčátka s dětskou mozkovou obrnou Amálku, Žofinku a Viktorku Hráčkovi.
Výstup na Sněžku pro trojčátka

Nadační fond KlaPeto podporujeme dlouhodobě. Každý rok přispíváme finanční částkou 25 000 Kč, která putuje těžce zdravotně postiženým dětem do 18 let. Zároveň si ale nikdy nenecháme ujít příležitost podpořit KlaPeto i osobní účastí na charitativním výstupu.

I přes nepřízeň počasí se letošního ročníku zúčastnily stovky dobrovolníků. Společně jsme pak pro holčičky a ostatní handicapované děti vyšlápli neuvěřitelných 1,3 milionů korun. 

Gratulujeme nadačnímu fondu KlaPeto za tento nevídaný úspěch a děkujeme, že jsme mohli být u toho! Už teď se těšíme na další ročník.

 

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice