V červnu 2020 jsme se stali partnerem firmy Tenable

Znalostí produktů Tenable zaštiťujeme naše bezpečnostní konzultace a produkty zejména v oblasti bezpečnostního testování. Tenable technologie patří ke špičce v oblasti testování zranitelností, analýzy síťového provozu a penetračních testů včetně interpretace a scoringu výsledků testování.
V červnu 2020 jsme se stali partnerem firmy Tenable

Znalostí produktů Tenable zaštiťujeme naše bezpečnostní konzultace a produkty zejména v oblasti bezpečnostního testování. Tenable technologie patří ke špičce v oblasti testování zranitelností, analýzy síťového provozu a penetračních testů včetně interpretace a scoringu výsledků testování.

Důležitou součástí portfolia Tenable jsou i produkty pro zajištění bezpečnosti non-IT – OT (operational technology) systémů, typicky průmyslových řídících infrastruktur či IoT.

Bezpečnostní testy nabízíme ve spolupráci s naší sesterskou firmou NGSS s.r.o. – https://www.ngss.cz/sluzba/19-bezpecnostni-testy.

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice