TOTAL SERVICE na technologických konferencích

Letošní rok je bohatý na účast TOTAL SERVICE na nejrůznějších technologických konferencích. Začátkem listopadu jsme již poněkolikáté navštívili konferenci VMworld, která proběhla v Barceloně.
TOTAL SERVICE na technologických konferencích

Letošní rok je bohatý na účast TOTAL SERVICE na nejrůznějších technologických konferencích. Začátkem listopadu jsme již poněkolikáté navštívili konferenci VMworld, která proběhla v Barceloně.

Leader na poli virtualizace a jeho technologičtí partneři nám opět ukázali, jak rychle se celý svět virtualizuje a zrychluje. A hned další jsme navštívili konferenci o Internetu věcí a digitální transformaci IoTinAction, kterou pořádala v polovině listopadu firma Microsoft ve varšavském kongresovém centru Hilton. Seznámili jsme se s nejnovějšími nástroji na provozování a správu IoT zařízení, Intelligent Edge i cloudovými nástroji, jmenovitě s MS Azure Stack, MS Azure IoT Central, nástroji umělé inteligence a strojového učení – MS Azure AI a MS Azure ML i s nástroji MS Mixed Reality Stack. Jako Microsoft Gold Partner máme k těmto technologiím přístup a již je testujeme.

 

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích
SUTOL konference 2019
-->
Další článek

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice