SUTOL podzimní Konference 2021

Rádi bychom vás pozvali na letošní podzimní SUTOL Konferenci 2021, která se uskuteční ve středu 24. listopadu 2021.
SUTOL podzimní Konference 2021

SUTOL podzimní Konference 2021

Rádi bychom vás pozvali na letošní podzimní SUTOL Konferenci 2021, která se uskuteční ve středu 24. listopadu 2021. Ani tentokrát nepřijdete o zajímavé informace o produktech od HCL Digital solutions, jako jsou například novinky a plány Notes/Domino přímo od produktového ředitele Thomase Hampela. Dále se můžete těšit na aktuality ohledně nové verze Notes/Domino 12.0.1., které přednese náš kolega z TOTAL SERVICE, Martin Hansgut a mnohé další.

Konference bude online

Současně pro vás však máme další důležité oznámení. Vzhledem k aktuální situaci a protiepidemickým opatřením, které z ní vyplývají, se i letošní 13. výroční Konference SUTOL uskuteční online, a tak ji můžete sledovat odkudkoli. Účast je bezplatná.

Podrobnější informace ohledně programu naleznete na sutol.cz. Najdete tam také registrační formulář, kterým se můžete na konferenci přihlásit.

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice