SUTOL konference 2019

Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 se TOTAL SERVICE aktivně zúčastnil akce Konference SUTOL 2019, která se konala v Praze v konferenčním centru Green Point.
SUTOL konference 2019

Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 se TOTAL SERVICE aktivně zúčastnil akce Konference SUTOL 2019, která se konala v Praze v konferenčním centru Green Point.

Akce, jež je zaměřena na Collaboration software firmy HCL, se zúčastnilo takřka 130 účastníků od českých a slovenských zákazníků využívajících Collaboration software HCL nebo partnerů, kteří tento SW dodávají. Česká „user grupa“ SUTOL patří mezi nejpočetnější a nejloajálnější regionální skupiny uživatelů produktů HCL Digital Solutions. Tento fakt potvrzuje také skutečnost, že SUTOL konference se účastní i generální ředitel Digital Solutions a další nejvyšší manažeři.

Za TOTAL SERVICE se konference účastnil Martin Hansgut, který zde měl přednášku na téma „HCL Domino a MS Active Directory“, ve které účastníkům předal informace o nové možnosti synchronizace uživatelských profilů a skupin z Active Directory do Domino directory. Společnost TOTAL SERVICE se tak prezentovala dalším potencionálním zákazníků.

SUTOL

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice