SUTOL Café Online

Přijměte naše pozvání na jarní SUTOL Café Online, které proběhne ve středu 21. 4. 2021. Ani tentokrát nebudete ochuzeni o zajímavé informace týkající se produktů z rodiny HCL Digital Solutions: Notes/Domino, Verse, Volt, Sametime, Connections a dalších.
SUTOL Café Online

Tématem akce bude tentokrát „Upgrade na Domino V11“ a „Flexnet prakticky“. I v tomto roce se TOTAL SERVICE aktivně zúčastní. Těšit se můžete na Martina Hansguta, který vás v rámci prvního ze zmíněných témat provede tipy pro upgrade HCL Domino serveru. 

S ohledem na nepříznivé podmínky pro pořádání akcí se s vámi ani tentokrát nebudeme moci setkat osobně. Sérii virtuálních schůzek budete moci sledovat online z pohodlí své kanceláře nebo domova. 

Na akci se můžete registrovat již nyní na oficiálních stránkách SUTOL, kde najdete i bližší informace k připravovanému programu.

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice