Pořiďte si Wi-Fi na míru

Představte si pracovní den, kdy ve firmě správně nebude fungovat Wi-Fi. Docela chaos, že?
Pořiďte si Wi-Fi na míru

Nestáhnete si e-maily, nepropojíte se s tiskárnou, nedostanete se k firemním serverům. Až 90 % zaměstnanců nebude vůbec schopno pokračovat dál v práci. I jeden takový den pak může pro vaši společnost znamenat docela nepříjemnou finanční ztrátu. Ale nebojte. My se postaráme, aby tento scénář zůstal jen špatnou noční můrou, která se nikdy nevyplní.

 

Přestaňte se přizpůsobovat 

Nestabilní Wi-Fi připojení má za následek spoustu nepříjemností, které vás i vaše zaměstnance často omezují v běžném chodu. Pomalý internet při práci neskutečně zdržuje, sekající se videokonference dokážou pořádně potrápit nejedny nervy. Přestaňte trpět pomalé připojení a neustále se mu přizpůsobovat. Pořiďte si Wi-Fi, která se přizpůsobí vám a vašim požadavkům. 

 

Připravíme vám Wi-Fi na míru 

Dejte sbohem věčně padajícímu přetíženému internetu a pořiďte si Wi-Fi na míru. Připravíme pro vaši společnost řešení na klíč tak, aby byla síť Wi-Fi nejen bezpečná a spolehlivá, ale také optimálně výkonná. Jak to uděláme? Začneme úvodním auditem a změřením vašeho Wi-Fi pokrytí.  

Zjistíme, jestli vaše síť pokrývá opravdu každý kout firmy bez výjimky. Podíváme se, proč se připojení třeba zrovna v zasedací místnosti zpomaluje nebo proč často padá internet v kanceláři v prvním patře. Zdarma vám zpracujeme takzvanou heatmap, neboli tepelnou mapu pokrytí Wi-Fi signálem, na které přehledně uvidíte, jak silné pokrytí se v které části budovy nachází. Stejně tak vás nic nebude stát ani prvotní návrh pokrytí na základě vstupů v podobě .dwg výkresů. I ten vám připravíme zdarma v rámci nabídky. 

 

 

Na základě naměřených parametrů pak připravíme to nejvhodnější řešení, které bude přesně odpovídat i vašim nejpřísnějším nárokům. Pracujeme s dodavateli ověřených Wi-Fi technologií HPE Aruba, Cisco, Fortinet a Ubiquity a pomůžeme vám s výběrem té nejvhodnější z nich. Postaráme se o rekonfiguraci stávajícího nastavení i o definici případných omezení používání sítě. Snadno tak určíte, kam a za jakých okolností se kdo ze zaměstnanců dostane, na které stránky bude mít odepřený přístup nebo nastavíte limity pro stahování souborů.    

Úplně stejně se o vaše Wi-Fi postaráme i v případě, že se stěhujete do nových prostor nebo jednoduše toužíte po další nadstavbě vaší sítě – chytré Wi-Fi. Veškeré starosti můžete svěřit do našich rukou.  

 

Wi-Fi není jenom internet 

Za Wi-Fi se už dávno neskrývá jen internetové připojení. Kromě stabilního a bezpečného internetu v malých kancelářích umíme zařídit i vše potřebné pro efektivní pokrytí velkých konferencí nebo třeba výrobních či skladových prostor. Navrhneme i vytvoříme pro vás to nejlepší řešení na míru, včetně čteček čárových kódů a dalších užitečných skladových technologií. To vše v rozumném poměru cena/výkon. 

Takzvaná chytrá Wi-Fi může být i skvělým pomocníkem pro váš byznys. Představte si, že zákazníci, kteří se připojí k vaší síti, dostanou automaticky vědět o vašich nabízených službách nebo aktuálních akcích či novinkách. I to umíme zařídit. A aby se na cestě k vybraným produktům či službám ve vašich prostorách neztratili, navede je přes Wi-Fi na konkrétní místo navigace. 

Stejně tak se dokážeme postarat i o to, aby vaše Wi-Fi síť sloužila opravdu jen těm, kterým sloužit má. Abyste předešli nechtěnému připojení nepovolaných osob, umožní vám naše řešení vydávat dočasné přístupy k Wi-Fi na míru. To znamená, že například svým klientům nebo hostům budete mít možnost vydávat kódy, pod kterými se připojí k síti jen na omezenou časovou dobu a po vypršení této doby možnost připojení opět ztratí.  

Návrhem a vytvořením vaší firemní sítě však nekončíme. Každou vteřinu systém optimalizujeme, sledujeme a vyhodnocujeme. Staráme se o to, aby vše běželo, jak nejlépe jen to jde a v případě jakéhokoliv výpadku fungujeme se 100% nasazením.  

Tak už na nic nečekejte a ozvěte se nám. Rádi vám připravíme nezávaznou nabídku. 

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice