Oddělení IT Security mimo TOTAL SERVICE

Rychlost, jakou se vyvíjí informační svět, nám přináší další výzvy.
Oddělení IT Security mimo TOTAL SERVICE

Tyto nové výzvy jsme se rozhodli diverzifikovat i pod jinou značkou.

Jednou z prvních vlaštovek v tomto směru je proces, který lze částečně definovat jako spin-off. Jedná se o vydělení týmu bezpečnostně dohledových služeb SOC (Security Operations Center), který v posledním roce a půl začal budovat TOTAL SERVICE. Počínaje rokem 2022 budou činnosti SOC nabízeny přes vlastní značku (brand) NESTOR (www.soc247.cz) a stanou se součástí sesterské společnosti Next Generation Security Solutions s.r.o. (www.ngss.cz), která je zavedenou značkou v oblasti informační bezpečnosti, konzultační bezpečnosti a kyberbezpečnosti.

Jak silnou má NGSS ambici stát se TOP 5 poskytovatelem v ranku dohledových center SOCtak silnou má TOTAL SERVICE povinnost neztratit nic ze svých kompetencí v oblasti poskytování infrastrukturního a aplikačního dohledu.

Věříme, že každá společnost je samostatně úspěšnější a smluvně je zajištěna trvalá spolupráce a kontinuita poskytování služeb obou firem. Smlouva o spolupráci mezi oběma firmami byla sepsána právě proto, že jsou obě společnosti dodavateli komplexních projektů, např. v rolích vzájemných poddodavatelů.

Jsme přesvědčeni, že z tohoto kroku budou těžit všichni naši zákazníci, protože dokážeme přinášet ještě komplexnější nabídku služeb i v oblastech, kde je potřeba zajistit oddělitelnost a nezávislost informací mezi dodavatelem, správcem, dohledem, poradenstvím a auditem.

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice