Návštěva v Cisco Experience Center v norském Oslu

Díky firmám CISCO ČR a Alef Nula jsme měli možnost nahlédnout pod pokličku vývoje kolaboračních a konferenčních technologií firmy Cisco v R&D lokalitě blízko norského Osla.
Návštěva v Cisco Experience Center v norském Oslu

Díky firmám CISCO ČR a Alef Nula jsme měli možnost nahlédnout pod pokličku vývoje kolaboračních a konferenčních technologií firmy Cisco v R&D lokalitě blízko norského Osla. Dostali jsme víc, než jsme čekali – zejména místní průvodkyně celým dnem  paní Annemarie – se o naši středoevropskou výpravu partnerů perfektně starala. Vyslechli jsme si několik zajímavých přednášek o minulosti (Tandberg), současnosti i budoucnosti a vizích vývoje těchto technologií a měli možnost si osahat veškerá konferenční zařízení rodiny Cisco Webex. Zajímavá byla také ukázka SMART zasedačky, kdy ze zařízení Webex je díky otevřenému API možné ovládat i další technologie v místnosti nebo celé budově – světla, žaluzie, přídavné kamery apod.

Viděli jsme i testovací suterénní prostory, kde jsou zařízení vystavována mechanickému i klimatickému namáhání a kde jsou vyslyšeny a zapracovávány zákaznické připomínky k designu a funkcionalitě systémů. Vznesli jsme tedy požadavek na zařazení tlačítka ON/OFF k webex boardu.

Odnesli jsme si mj. i to, že trendem ve vývoji konferencí jsou oproti předchozím letům spíše menší a individuální místnosti (huddle spaces) a podle toho jsou vyvíjeny i budoucí desktop modely. Ty jsou ovšem zatím v tajné fázi vývoje.

Naši zákazníci se mohou těšit na špičková konferenční řešení, jejichž cena je ospravedlněna grafickým výkonem, ergonomií, skvělým zvukem a hlavně univerzálností a propojováním do ostatních – i konkurenčních – kolaboračních systémů. 

Velké poděkování patří Lině a Ivanovi z Cisca za organizaci oficiálního i neoficiálního programu a za vždy čerstvého lososa – těšíme se na další spolupráci. 

A propos  – navrhněte si vybavení pro své zasedačky sami na https://projectworkplace.cisco.com/!

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice