Nástup nového vedení: Jaké změny přináší nový CEO do TOTAL SERVICE? 

Naše společnost v těchto dnech přivítala nového CEO a předsedu představenstva Jana Šlapala. Akcionáři, kteří vedou společnost už přes 25 letech, ho do představenstva přizvali, aby převzal rozjetý vlak, který v právě skončeném fiskálním roce překonal obrat jedné miliardy korun. Tato změna otevírá dveře k dalším inovacím, podpoře nových trendů, budování compliance a síly značky.
Nástup nového vedení: Jaké změny přináší nový CEO do TOTAL SERVICE? 

Kdo je Jan Šlapal?  

Honza se narodil před 54 lety v Jihlavě. Vystudoval ČVUT a VŠE, kde získal tituly v oborech strojního inženýrství, ekonomie a IT. Svou kariéru začal v IT sektoru a následně zastával pozice finančních či generálních ředitelů v různých společnostech, např. v Schindler Elevator (8let, CFO) a skupině Bilfinger (10 let, CFO/CEO). Mezi své koníčky řadí golf, lyže, kola, kulturu a cestování.  

Nový šéf si tedy do TOTAL SERVICE přináší bohaté zkušenosti z vedoucích pozic a po více než 20 letech se vrací do oblasti IT.  

Filozofie vedení  

Honza je známý svou silnou orientací na business strategie, plánování a finance. Zároveň ale klade důraz na posílení komunikace napříč firmou, rozvoj leadershipu a people/talent managementu. Jeho filozofie řízení týmů a firem je inspirovaná citátem Steva Jobse: „Nemá smysl najímat chytré lidi a pak jim říkat, co mají dělat; najímáme chytré lidi, aby nám mohli říkat, co máme dělat.“  

Nová struktura představenstva od 18. 9. 2023  

  • Předseda představenstva a Generální ředitel – Ing. Jan Šlapal, MBA  
  • Místopředseda představenstva a Finanční ředitel – Jiří Chovanec  
  • Člen představenstva a Obchodní ředitel – Ing. Jan Navrátil  
  • Člen představenstva a Technický ředitel – Ing. Tomáš Myslivec  

Budoucí plány a vize  

Součástí změn je i doplnění představenstva o 4. člena Tomáše Myslivce, CTO, který přináší dlouholeté zkušenosti s řízením a rozvojem technické divize. Nový management se v následujících letech zaměří na vyhledávání nových akvizic a zrychlení růstu celé společnosti. Firma bude i nadále pokračovat v poskytování profesionálních služeb zákazníkům v oblasti správy ICT, kde patříme ke špičce na českém trhu. To zahrnuje nejen monitoring a dohled datových center, správu sítí, výpočetní a úložné infrastruktury a s tím spojených dodávek technologií, ale také velmi aktuální oblast kybernetické bezpečnosti. Společnost bude rovněž rozvíjet potenciál v oblasti průmyslových řešení a korporací, kde postupně posilujeme naši pozici na trhu.  

Otevíráme novou kapitolu  

Nástup Honzy Šlapala do role CEO pro nás představuje novou kapitolu. Jeho vize a strategické myšlení mohou být klíčovými faktory, které naši společnost posunou na další úroveň. Příchod nového CEO symbolizuje nejen změnu v leadershipu, ale také přináší svěží energii a dynamiku do celého týmu. Věříme, že pod vedením Honzy Šlapala bude TOTAL SERVICE pokračovat v nastoupené cestě inovací, růstu a expanze.  

 

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice