Konec licenčního programu Microsoft OLP a zvýšení cen licencí

Rádi bychom vás upozornili na konec licenčního programu Microsoft OLP (Open Licence Program) a jeho nahrazení programem CSP (Cloud Solution Provider). OLP končí už k 31. prosinci 2021.
Konec licenčního programu Microsoft OLP a zvýšení cen licencí

Společnost Microsoft také připravuje zvýšení cen pro všechny licenční programy a zároveň pro každou novou objednávku po 1. březnu 2022. Doporučujeme proto všem klientům, kterých se změna týká, aby zvážili nové podmínky přechodu na víceletý závazek s možností garance stávajících cen až na 36 měsíců.

Cílem programu CSP je být univerzálním licenčním programem a Microsoft změnou slibuje zjednodušenou správu pro koncového zákazníka. Jedná se o největší a nejdůležitější změnu v programu CSP od jeho spuštění v roce 2015.

Společnost Microsoft plošně zvyšuje ceny některých produktů Office 365 a Microsoft 365. Označuje to za první skutečné zvýšení ceny za posledních deset let.

Pokud máte program Microsoft OLP nebo vám v následujících měsících končí licenční smlouva na Microsoft produkty, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme jak vhodně a plynule přejít na nové licenční podmínky.

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice