Jiří Veličkov: když jde práce od ruky, čas přímo letí

Lidský přístup, férové jednání a proaktivita. Tak přistupuje k zákazníkům i ke svým kolegům, se kterými tvoří skvělou partu, Jirka Veličkov, vedoucí oddělení Systémová integrace a projekty. V rozhovoru se dočtete, co ho inspiruje, jak překonává překážky i co ho naplňuje.
Jiří Veličkov: když jde práce od ruky, čas přímo letí

Jak dlouho v TOTAL SERVICE pracuješ a v jakém oddělení?

Mám intenzivní pocit, že v naší společnosti pracuji teprve rok. Když je člověku někde dobře a práce ho baví, čas rychle letí. Skutečnost je ovšem trošku jiná, v TOTAL SERVICE jsem již déle než deset let. Pracuji v oddělení systémové integrace a projektů v rámci technické divize.

 

Pověz nám, prosím, něco o vašem oddělení.

Náplní práce našeho oddělení je realizace projektů a správa SLA klientů v oblasti školství a státní správy. Práce je nedílnou součástí našeho života a abychom ho prožili naplno, je potřeba pracovat s lidmi, kteří jsou na stejné vlně a se kterými je nám dobře. A to se nám daří skvěle – jsme unikátní partou nejen kolegů, ale i přátel. Jsme věkově různorodí, nicméně přistupujeme ke každému bez předsudků a snažíme se maximálně využít náš potenciál. 

 

Co si myslíš, že mají klienti nejvíc rádi na spolupráci s TOTAL SERVICE?

To se musíte zeptat našich klientů. Já věřím, že je to lidský přístup, férové jednání a proaktivita. Pro mě je zajímavější otázkou: „Co dáváme našim klientům?“ Vždy hledáme způsob, jak pomoci.  Klientům nasloucháme a chceme, aby naše práce byla organizovaná, správně plánovaná. Abychom vždy věděli, proč to děláme, co přesně máme dělat a kdy to máme odevzdat. A to se nám daří. Všichni se rádi učíme a vytváříme technicky zajímavá řešení. Pokud jsme v tomto s klientem na stejné lodi, tak nás vzájemná spolupráce velmi inspiruje a baví.

 

Kdo nebo co je pro tebe největší inspirací během tvého působení v TOTAL SERVICE?

Pro mě osobně to po mnoho let byl kolega Jerry Žák, který nedávno odešel do sesterské společnosti NGSS. V TOTAL SERVICE to je náš majitel Václav Novák, který je nositelem vize naší společnosti a jehož obchodní cit a schopnosti obdivuji. V neposlední řadě je to náš nejstarší kolega Zdeněk Přeček a jeho životní nadhled i energie, kterou dokazuje, že věk je jen číslo.

 

Jaký je tvůj největší úspěch v TOTAL SERVICE?

Vytvoření a rozvoj stabilního expertního týmu, který má na pravém místě nejen rozum, ale i srdce. Rád bych zmínil i svůj podíl na vytvoření současné organizační struktury společnosti a na zavedených informačních systémech. A vzpomněl bych i to, jak jsme v době covidu prakticky ze dne na den dokázali změnit celkový způsob naší práce, přizpůsobili se a vše v pořádku i ve zdraví zvládli. Celé nás to posunulo a naučilo dělat věci promyšleněji, pružněji a moderněji.

 

Co bys doporučil TOTAL SERVICE, aby i do budoucna dále rostl a byl úspěšný?

Doporučil bych mu, aby při svém růstu neztratil drive, flexibilitu, racionálnost, pokoru a ducha progresivní zdravé firmy. Korporací je na českém trhu spousty a pracovat v nich není žádný med.

 

Co tě na práci nejvíc baví?

Její různorodost, možnost se učit, pracovat s lidmi, navrhovat a realizovat zajímavá řešení.

 

Co tě naopak nejvíc štve?

Když narazím na někoho, koho jeho práce příliš nebaví. Když cítím strach o své blízké (rodina, spolupracovníci), případně aktuálně o svou vlast. A pochopitelně situace, kdy se mi něco nepovede, musím to po sobě opravovat a případně se za to (oprávněně) omlouvat. Snažím se z toho vždy poučit a posunout se dál.

 

Prozraď na závěr něco o sobě, kdo je Jirka?

Moje priority jsou rodina, práce, motorky, sportovní střelba a muzika. Mám skvělou manželku Klárku a dvě úžasné děti, Emču a Jířu. Mimo práci ještě organizuji každoročně festival Slánské Jazzové Dny, který naše společnost pravidelně podporuje.

 

 

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice