HPE GreenLake for VDI: Místní cloudové služby

Získejte potřebné služby pro systémy VDI, software, hardware a provozní a podpůrné služby nasazené do datového centra a fakturované měsíčně podle využití. Musíte prostředí při zvýšení poptávky rozšířit? Žádný problém. Řešení HPE GreenLake umožňuje škálování podle aktuální potřeby.
HPE GreenLake for VDI: Místní cloudové služby

Podpořte lidi v místě, kde pracují

Zaměstnanci v této době často pracují jinde než v běžných kancelářích.

  • Zaměstnanci potřebují mít přístup k obvyklým aplikacím a datům, avšak často z nedůvěryhodných zařízení a při proměnlivé kvalitě sítě.
  • Některá pracovní prostředí jsou ze své podstaty vzdálená nebo mobilní, např. kanceláře lékařů, výrobní haly, konzultanti u zákazníků, kde je vyžadován každodenní přístup z různých míst.

Nabídky pro digitální pracoviště od společnosti HPE jsou zaměřené na vybudování digitálních pracovišť nové generace, které umožňuje klientům přitahovat talentované lidi z různých oborů, vytváří digitální, konvergované, kybernetické/fyzické prostředí výrazně zvyšující produktivitu zaměstnanců, zajišťuje jejich bezpečnost a ochranu a současně jim umožňuje mít náklady pod kontrolou.

V předkoronavirové době mělo jen 20 % organizací zaměstnance pracující z domova. Očekává se, že ke konci roku 2020 bude mít zaměstnance pracující z domova více než polovina organizací.

Dnešní výzvy spojené se systémy VDI

Výhody řešení VDI v rámci strategií k zajištění produktivity pracoviště jsou dobře známé. Podíl práce z domova je v této nejisté době výrazně vyšší a tento stav bude zřejmě i pokračovat. Aplikace pro stolní počítače je potřeba používat v prostředí domova, nemocničních pokojů, mobilních kanceláří a mnoha dalších situacích. Musí fungovat stejně jako nativní software, musí však být spravovány, aktualizovány a řízeny centrálně. Dokonce i při použití v domácích počítačích. Navíc data firem nelze přesunovat do nedůvěryhodných počítačů. I když veřejný cloud může být vhodný pro rychlé škálování pracovních úloh pro obecné účely, řešení HPE GreenLake for VDI poskytuje zabezpečené stolní počítače z datových center zákazníka s výkonem a cenovou úrovní pro náročnější pracovní úlohy.

Nový model, který vyvažuje priority firmy

Nabídka HPE GreenLake for VDI je jiná. Nepředstavuje řešení typu „udělej si sám“, není ve veřejném cloudu a nejedná se o DaaS. Můžete si vybrat libovolnou kombinaci předdefinovaných typů virtuálních stolních počítačů. Avšak hardware a software potřebný pro zajištění tohoto prostředí stolních počítačů je nasazován společností HPE do datového centra nebo kolokačního zařízení s tím, že stolní počítače jsou v blízkosti aplikací a uživatelů.

HPE GreenLake je skupina distribuovaných cloudových služeb s modelem plateb za využití a s možností rozšíření a zredukování, která je spravována společností HPE. Partneři mohou do určité míry poskytovat podporu pro účely zachování kapitálu, zvýšení provozní a finanční flexibility a uvolnění talentovaných lidí na práci v rámci svých příštích projektů. Tento jedinečný přístup poskytuje místně flexibilitu cloudu a současně kontrolu nad výkonem a úrovní zabezpečení.

Tuto platformu, což se mimo jiné týká i virtuálních strojů stolních počítačů, spravuje společnost HPE, přičemž vám zůstane zachována plná kontrola nad kriticky důležitým prostředí aplikací stolních počítačů, zatímco společnost HPE se bude soustředit na zajištění dostupnosti, výkonu a spolehlivosti platformy.

Podle potřeby můžete zvolit řešení VDI založené na produktech Citrix nebo VMware®. Použití služby Citrix Cloud Virtual Apps & Desktops jako řídicí roviny VDI umožňuje zákazníkům v případě potřeby přístup do veřejného cloudu. I nadále nabízíme podporu pro čistě místní nasazení a k tomu využíváme řešení VMware Horizon® nebo Citrix Virtual Apps and Desktop (CVAD).

Začátek je díky společnosti HPE velmi snadný: 1denní virtuální workshop zaměřený na řešení VDI, který je založený na spolupráci. Odborník ze společnosti HPE zjistí relevantní informace za použití online nástrojů a předdefinovaných formulářů, abychom mohli položit správné otázky a učinit s vámi a podle vašeho nejlepšího možného přístupu správná rozhodnutí. Služby HPE Pointnext mohou, jakožto vysoce kvalifikovaný integrátor s globálními možnostmi, navrhnout a vytvořit vaše nové pracovní prostředí. Partneři společnosti HPE často disponují odbornými znalostmi, aby mohli naplánovat a uskutečnit migraci a integraci.

Naši partneři pro systémovou integraci, společnosti Accenture a Wipro, nabízí své vlastní služby pro pokročilá pracoviště využívající řešení HPE GreenLake, a mohou tak zákazníkům usnadnit přechod na nové nový způsob práce. Jakmile určíme kombinaci typů stolních počítačů, které pracovníci používají:

  • Úkoloví pracovníci, kteří obvykle používají nízký počet aplikací méně náročných na výpočetní prostředky, mohou tyto aplikace používat při zachování bezpečné izolace od jejich zařízení. Toto řešení bylo vytvořeno tak, aby nabízelo potřebný výkon při zachování příznivých nákladů.
  • Znalostní pracovníci používající převážně kancelářské aplikace a prohlížeče, kteří získají stejné prostředí VDI, avšak s robustnější infrastrukturou, aby bylo možné uživatelům poskytnout požadované prostředí za příznivé náklady.
  • Pokročilí uživatelé, kteří intenzivněji využívají kancelářské aplikace, požadují zpracování grafiky na střední úrovni nebo využívají vývojářské platformy, získají systém VDI s vyšším procesorovým výkonem s využitím GPU NVIDIA®, který může být trvalého nebo netrvalého charakteru.
  • Systémoví inženýři, kteří pracují s graficky náročnými aplikacemi (např. CAD) nebo pracují s více obrazovkami v oblasti financí, mohou využívat výhod výpočetního řešení s podporou jednotek GPU NVIDIA.

Potom určete počet lidí z každé skupiny, pro které je potřeba zajišťovat podporu. Společnost HPE potom vytvoří a nasadí infrastrukturu v rámci vašeho datového centra nebo kolokačního zařízení.

Řešení HPE GreenLake for VDI bude nabízet podporu pro vaše pracovníky v důvěryhodných či nedůvěryhodných prostředích, uchovávat data v blízkosti aplikací k zajištění spolehlivosti a zabezpečí duševní vlastnictví a data ve vašem datovém centru z hlediska ochrany osobních údajů.

Jednoduchý nákup a jednoduché přizpůsobení

Získejte potřebné služby pro systémy VDI, software, hardware a provozní a podpůrné služby nasazené do datového centra a fakturované měsíčně podle využití. Musíte prostředí při zvýšení poptávky rozšířit? Žádný problém. Řešení HPE GreenLake umožňuje škálování podle aktuální potřeby.

 

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice