ESET – základní ochrana nejen pro Windows

Malware, virus nebo ransomware. Každý, kdo pracuje s počítačem, se s těmito termíny určitě setkal. Abychom ochránili svá zařízení před každodenními hrozbami v digitálním prostoru, potřebujeme antivirový program. Ten poskytuje ochranu zařízení, která zabraňuje kybernetickým útokům, detekuje škodlivé aktivity a zajistí možnost jejich okamžitého řešení.
ESET – základní ochrana nejen pro Windows

ESET Endpoint Antivirus/Security poskytuje ochranu nejen OS Windows, ale i MAC OS, Androidu nebo Linuxu.

Hodí se ESET pro moji firmu?

Jak vybrat pro vaši firmu ten nejlepší antivirus? Nezáleží na tom, jestli vaše firma disponuje 5 nebo 50 počítači, ochranu potřebuje každý z nich. Stačí jeden nechráněný počítač ve firemní síti, aby do ní útočník pronikl a ohrozil vaše data. Vícevrstvá ochrana od ESET Endpoint snižuje riziko na minimum. ESET Livegrid vrstva získává data od uživatelů z celého světa a zasílá je do virové laboratoře, aby mohli analytici okamžitě reagovat na nové hrozby.

Jistě se zamýšlíte, zda se dá pro vaši firmu pořídit antivirus zdarma. Kompletní ochranu vám sice neposkytne, avšak ESET online scanner umožňuje komukoli zdarma otestovat počítač a odstranit z něj viry, trojské koně a další druhy infiltrací.

ESET správa pro všechny

Centrální správa ESET Endpoint produktů Antivirus, Security či Server Security představuje efektivní a komplexní nástroj. Díky ní jsme schopni zajistit aktuální detekční moduly Endpointu nejen na stanicích, ale i proaktivní řešení detekcí a hrozeb na serverech.

Spravujeme ESET pro malé i velké klienty. Pro klienty s vlastní centrální správou ESET PROTECT jsme schopni zajistit pravidelné kontroly a vyhodnocování hrozeb nalezených na stanicích, integraci monitorovacího systému Zabbix, aktualizaci produktů Endpoint či hlídání expirace licencí.

Jestli nemáte možnost si vytvořit vlastní centrální správu ESET PROTECT, tak ji zařídíme za vás. Naše centrální ESET PROTECT konzole zvládne monitorovat jednotky i stovky počítačů bez nutnosti zásahu do síťové infrastruktury. V případě, kdy nemáte možnost zásahu do síťové infrastruktury, máme nastavenou aktivní kontrolu detekcí hrozeb díky integraci našeho monitorovacího systému Zabbix.

Pokud nemáte prostředky pro provoz vlastní centrální správy ESET PROTECT a chcete mít konzoli pod kontrolou, nabízíme možnost využití ESET PROTECT CLOUD, což je aplikace navržená pro správu až 10 000 bezpečnostních produktů ESET na stanicích, serverech i mobilních zařízeních z jednoho centrálního místa v síti.

ESET CLOUD OFFICE SECURITY

Chcete ochránit své uživatele před spamy a hrozbami v Office 365 nebo zabezpečit svá data na OneDrivu? ESET Cloud Office Security to dokáže. Rádi vám pomůžeme s jeho implementací i nastavením.

Řešení pro veřejný i komerční sektor

-
S námi už vám nikdo neohrozí data
-
S námi máte vždy IT náklady pod kontrolou
-
Dostupnost 24/7 a 100% zastupitelnost
-
Vstupní audit zdarma

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Máte-li nějaké dotazy, nechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Pokud nemáte kontaktní formuláře rádi, kontaktujte nás na telefonním čísle: (+420) 270 002 811 nebo e-mailu: poptavky@totalservice.cz.
- Vaše data jsou chráněna.
Zaujal vás článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích
BigFix
<--
Předchozí článek

Buďte s námi ve spojení

-
TOTAL SERVICE a.s.

Metropolitan Building
U Uranie 954/18
170 00 Praha 7
-

Vzdálená podpora:

get.teamviewer.com/
totalservice