Společnost

TOTAL SERVICE působí na českém trhu již 22 let. Dlouhodobě se soustředí především na řešení projektů a poskytování služeb v oblasti ICT infrastruktury a zajištění provozu klíčových systémů firem a organizací. Většinu z více než 98 zaměstnanců představují technici, konzultanti a analytici, specializovaní na projektové dodávky zákazníkům a profesionální správu širokého spektra informačních a komunikačních technologií.

O nás

Jsme významným obchodním partnerem předních světových výrobců hardwaru a softwaru i poskytovatelů telekomunikačních služeb. Našimi zákazníky jsou malé a středně velké české společnosti, významné nadnárodní korporace i organizace statní správy. Mnoho let v řadě se nám úspěšně daří získávat nové zákazníky a především zvyšovat objem poskytovaných služeb i obrat firmy.

Naši zákazníci si na spolupráci s námi cení především spolehlivosti a flexibility poskytovaných služeb, společně s detailním reportováním činnosti a transparentní skladbou nákladů. Zaměřujeme se na rozvoj kvalifikace našich specialistů a nabídku inovativních ICT řešeni pro naše zákazníky.

Dokumenty ke stažení

Založeno

1997

Zaměstnanců

106

Roční obrat 2018

582 mil Kč

Servisní hodiny

95,788

Servisní smlouvy

130+

Zákazníci 

430+