Společnost

TOTAL SERVICE a.s. působí na českém trhu již dvě desítky let. Dlouhodobě se soustředí především na řešení projektů a poskytování služeb v oblasti ICT infrastruktury a zajištění provozu klíčových systémů firem a organizací. Většinu z více než 95 zaměstnanců představují technici, konzultanti a analytici, specializovaní na projektové dodávky zákazníkům a profesionální správu širokého spektra informačních a komunikačních technologií.

O nás

Jsme významným obchodním partnerem předních světových výrobců hardwaru a softwaru i poskytovatelů telekomunikačních služeb. Našimi zákazníky jsou malé a středně velké české společnosti, významné nadnárodní korporace i organizace statní správy. Mnoho let v řadě se nám úspěšně daří získávat nové zákazníky a především zvyšovat objem poskytovaných služeb i obrat firmy.

Naši zákazníci si na spolupráci s námi cení především spolehlivosti a flexibility poskytovaných služeb, společně s detailním reportováním činnosti a transparentní skladbou nákladů. Zaměřujeme se na rozvoj kvalifikace našich specialistů a nabídku inovativních ICT řešeni pro naše zákazníky.

 

Založeno

1997

Zaměstnanců

95

Roční obrat

478 mil Kč

Servisní hodiny

79,810

Servisní smlouvy

120+

Zákazníci 

405+