Služby

Dodávky HW a SW

„Jsme našim zákazníkům flexibilním a dynamickým partnerem, který se vždy přizpůsobí požadavkům jejich podnikání.“

 

Bc. Jana Rulíšková

Manažer péče o zákazníky

 • FINANCOVÁNÍ PROJEKTŮ 

  TOTAL SERVICE nabízí financování projektů z vlastních prostředků (pro zákazníky ze státní správy či dlouhodobé partnery) ve spolupráci s ČSOB úvěrovou linkou a vlastním finančním kapitálem.

  Financování je možné nastavit s měsíčními, kvartálními či ročními splátkami. Typická délka kontraktu je 36 měsíců. Financujeme pořízení hárdvéru, softvéru a služeb bez ohledu na výrobce. Máme dvacet let zkušeností s projekty komoditního outsourcingu i v poslední letech oblíbených modelů provozu ICT systémů formou garantované služby např. IaaS (Infrastructure as a Service) či SaaS (Security as a Service).

 • ÚVĚR NEBO LEASING OD IBM GLOBAL FINANCING

  TOTAL SERVICE nabízí financování projektů s pomocí partnera IBM Česká republika a její divize IBM Global Financing, případně z vlastních prostředků (pro zákazníky ze státní správy).

  IBM financování

  Přední světová společnost IBM je nejen výrobcem software a hardware, ale prostřednictvím samostatné divize umožňuje také financovat IT projekty. 

  Ať už jste mezinárodní společností, podnikem střední velikosti, či státní správou, nabídka IBM Global Financing vám umožní okamžitý nákup techniky, software, či služeb.

  Jak a na co získáte peníze?

  IBM Global Financing financuje pořízení hárdvéru, softvéru a služeb bez ohledu na výrobce, ale nejvýhodnější sazby jsou nastavené na IBM komodity

  Využijte příjemné úrokové sazby a flexibilní nastavení splátek na míru.

  • IBM nabízí financování prostřednictvím finančního a operativního leasingu (HW), splátkového prodeje (HW.SW,služby) a úvěru. 
  • délka financování 12 – 60 měsíců 
  • splácení měsíčně nebo kvartálně, rovnoměrné i sezónní splátky 
  • 0% akontace 
  • žádné poplatky za uzavření smlouvy nebo pojištění HW 
  • financování produktů IBM i produktů jiných firem 
  • pro schválení financování požaduje IBM finanční výkazy žadatele za poslední 2 roky

  S kým uzavřete smlouvu?

  Smlouva ohledně financování bude uzavřena mezi vámi a IBM Global Financing. Smlouvu týkající se dodávky HW, následné licence a implementace systému či služeb můžete uzavřít s námi. Pomůžeme vám získat peníze! Poskytneme vám zdarma podporu během celého procesu, pomůžeme s podáním a vyřízením žádosti.    

  Jak to funguje?

  Proces vyřízení žádosti má přibližně tento průběh:

  1. Kalkulace splátek on-line klikněte zde www-05.ibm.com/cz/igfcalculator
  2. Dodání podkladů (rozvaha/výsledovka za poslední 2 roky) do IBM -kontrolu a případné schválení provádí IBM do 3 dnů 
  3. IBM vám předloží nabídku ke schválení - 1 den 
  4. Podpis smlouvy mezi vámi a IBM, objednávka HW a souvisejících služeb - do 1 týdne

  Zaujala vás možnost financování prostřednictvím IBM Global Financing?

  Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme vám zajistit další správný postup.

 • KONZULTAČNÍ PRODEJ I VLASTNÍ ESHOP

  Konzultační prodej

  Konzultační prodej i vlastní eSHOP. TOTAL SERVICE nabízí zákazníkům kvalifikované konzultační, analytické a poradenské služby, které pokrývají mnoho oblastí. Naši konzultanti a obchodníci nabízejí služby v oblasti bezpečnostních řešení, datových sítí, výpočetní a úložné infrastruktury, virtualizace serverů, aplikací a pracovních stanic, zálohování a obnovy dat, hostovaných řešení.

  TOTAL SERVICE je spolehlivým partnerem, který vždy nabídne optimální řešení, které umožní zákazníkům pracovat efektivněji a realizovat jejich cíle a vize. Vždy začínáme analýzou potřeb našich zákazníků, abychom mohli navrhnout a realizovat optimální řešení a převzít odpovědnost za konečnou dodávku, která podpoří jejich podnikání.

  Rychlé dodávky z vlastního eSHOPu

  Prostřednictvím našeho Eshopu nabízíme zákazníkům více než 20.000 položek, které lze třídit dle výrobců a kategorií. Každá položka obsahuje detailní popis nabízeného produktu včetně informací o ceně, dostupného množství, záruční lhůtě.

  Denně je k dispozici více než 10.000 položek, které jsou skladem a mohou být doručeny následující pracovní den zákazníkovi.

  Neváhejte se na našem eshopu zaregistrovat a využívat všechny výhody, které nabízí: výhodné ceny, slevy pro registrované zákazníky, speciální prodejní akce na nejprodávanější produkty a mnohem víc.

  Pokud potřebujete myš, počítač nebo výkonný databázový server, vše najdete zde.