ICT služby

Dodávky HW a SW

„Dohledový tým pověřený monitoringem sleduje vaši infrastrukturu, data, aplikace i jejich zálohy. Vaše podnikání chráníme nepřetržitým vyhodnocováním stavu systémů a predikcí chyb.“

 

Zdeněk Dřevikovský

Vedoucí oddělení servis desk

 • FINANCOVÁNÍ PROJEKTŮ 

  TOTAL SERVICE nabízí financování projektů z vlastních prostředků (pro zákazníky ze státní správy či dlouhodobé partnery) ve spolupráci s ČSOB úvěrovou linkou a vlastním finančním kapitálem.

  Financování je možné nastavit s měsíčními, kvartálními či ročními splátkami. Typická délka kontraktu je 36 měsíců. Financujeme pořízení hardwaru, softwaru a služeb bez ohledu na výrobce. Máme dvacet let zkušeností s projekty komoditního outsourcingu i v poslední letech oblíbených modelů provozu ICT systémů formou garantované služby např. IaaS (Infrastructure as a Service) či SaaS (Security as a Service).

 • ÚVĚR NEBO LEASING OD IBM GLOBAL FINANCING

  TOTAL SERVICE nabízí financování projektů s pomocí partnera IBM Česká republika a její divize IBM Global Financing, případně z vlastních prostředků (pro zákazníky ze státní správy).

  IBM financování

  Přední světová společnost IBM je nejen výrobcem software a hardware, ale prostřednictvím divize Global Financing umožňuje také financovat IT projekty jak IBM, tak i ostatních vendorů. 

  Ať už jste mezinárodní společností, podnikem střední velikosti či státní správou, nabídka IBM Global Financing vám umožní okamžitý nákup techniky, software či služeb.

  Jak a na co získáte peníze?

  IBM Global Financing financuje pořízení hardware, software a služeb bez ohledu na výrobce, ale nejvýhodnější sazby jsou nastavené na IBM komodity

  Využijte příjemné úrokové sazby a flexibilní nastavení splátek na míru.

  • IBM nabízí financování prostřednictvím finančního a operativního leasingu (HW), splátkového prodeje (HW, SW, služby) a úvěru. 
  • délka financování 12 – 60 měsíců 
  • splácení měsíčně nebo kvartálně, rovnoměrné i sezónní splátky 
  • 0% akontace 
  • žádné poplatky za uzavření smlouvy nebo pojištění HW 
  • financování produktů IBM i produktů jiných firem 
  • pro schválení financování požaduje IBM finanční výkazy žadatele za poslední 2 roky

  S kým uzavřete smlouvu?

  Smlouva ohledně financování bude uzavřena mezi vámi a IBM Global Financing. Smlouvu týkající se dodávky HW, následné licence a implementace systému či služeb můžete uzavřít s námi. Pomůžeme vám získat peníze! Poskytneme vám zdarma podporu během celého procesu, pomůžeme s podáním a vyřízením žádosti.    

  Jak to funguje?

  Proces vyřízení žádosti má přibližně tento průběh:

  1. Kalkulace splátek on-line. (Kalkulátor je v současné době nedostupný. Jakmile bude opět funkční, přidáme sem na něj odkaz.)
  2. Dodání podkladů (rozvaha/výsledovka za poslední 2 roky) do IBM - kontrolu a případné schválení provádí IBM do 3 dnů 
  3. IBM vám předloží nabídku ke schválení - 1 den 
  4. Podpis smlouvy mezi vámi a IBM, objednávka HW a souvisejících služeb - do 1 týdne

  Zaujala vás možnost financování prostřednictvím IBM Global Financing?

  Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme vám zajistit další správný postup.

 • KONZULTAČNÍ PRODEJ

  TOTAL SERVICE nabízí zákazníkům kvalifikované konzultační, analytické a poradenské služby, které pokrývají mnoho oblastí. Naši konzultanti a obchodníci nabízejí služby v oblasti bezpečnostních řešení, datových sítí, výpočetní a úložné infrastruktury, virtualizace serverů, aplikací a pracovních stanic, zálohování a obnovy dat, hostovaných řešení.

  TOTAL SERVICE je spolehlivým partnerem, který vždy nabídne optimální řešení, které umožní zákazníkům pracovat efektivněji a realizovat jejich cíle a vize. Vždy začínáme analýzou potřeb našich zákazníků, abychom mohli navrhnout a realizovat optimální řešení a převzít odpovědnost za konečnou dodávku, která podpoří jejich podnikání.