Reference

Schopnost TOTAL SERVICE přizpůsobit se požadavkům klientů a jejich podnikání dokládají naše dlouhodobá partnerství.
80 % našich klientů s námi spolupracuje více než 5 let.

VÝZNAMNÉ ZÁKAZNICKÉ REFERENCE

Böhler Uddeholm CZ

Hlavním předmětem společnosti je nástrojová a rychlořezná ocel, pásová a nožová ocel, výkovky a přídavné materiály pro svařování, navařování a pájení. TOTAL SERVICE poskytuje firmě komplexní podporu a dodávky ICT technologií zahrnující nepřetržitý dohled ICT i výrobní infrastruktury a správu cca 100 uživatelů.

bohler

KONE

Společnost KONE je jedním z globálních lídrů v oblasti výroby výtahů a eskalátorů fungující již od roku 1910. Nabízí eko-efektivní a inovativní řešení pro výtahy, eskalátory a automatické dveře. TOTAL SERVICE poskytuje společnosti KONE ČR a SK komplexní podporu a dodávky ICT technologií včetně nepřetržitého dohledu. 

Kone

LUKOIL

Je největší ruskou firmou podnikající v oblasti těžby a zpracování ropy. Lukoil prodává automobilové benzíny a motorovou naftu v Rusku a v dalších 22 zemích světa. TOTAL SERVICE je partnerem LUKOILu, pravidelně mu dodává ICT technologie, zejména odborné služby a implementace serverových a úložných systémů.

Lukoil

BEL SÝRY

Skupina Bel se řadí mezi největší světové výrobce v kategorii sýrů balených v jednotlivých porcích. Za skupinou Bel stojí zejména klíčové značky Veselá kráva®, Kiri®, Mini Babybel® či Leerdammer®. TOTAL SERVICE poskytuje společnosti komplexní podporu a dodávky ICT technologií od roku 2008, což zahrnuje podporu centrály v Praze s cca 80 uživateli.

bel

VALEO ČR

V celosvětovém měřítku patří skupina VALEO mezi největší dodavatele automobilového průmyslu. TOTAL SERVICE poskytuje společnosti již desátým rokem komplexní podporu a dodávky ICT technologií, což zahrnuje i nepřetržitý dohled a správu nad cca 1.500 uživateli a dalšími koncovými body.

valeo

KOITO

Společnost založená v roce 2001 patří do skupiny Koito a zaujímá celosvětově pětinu trhu se světlomety pro automobilový průmysl. Výrobní závody má dnes po celém světě. TOTAL SERVICE poskytuje společnosti komplexní podporu a dodávky ICT technologií, již od roku 2010, což zahrnuje i nepřetržitý dohled a správu serverové, síťové a úložné infrastruktury.

koito

KAJIMA

V Evropě Kajima působí od roku 1975 a podílí se na mnoha projektech zahrnujících výškové budovy, obchodní centra, golfová hřiště, hotely, továrny i sídla společností. TOTAL SERVICE poskytuje společnosti Kajima komplexní podporu a dodávky ICT technologií, a to jak v pražské centrále, tak na stavbách po celé ČR.

kajima

Městská část Praha 9

Úřadu Městské části Praha 9 poskytuje TOTAL SERVICE  již osmým rokem komplexní podporu a dodávky ICT technologií včetně správy specifických aplikací, což zahrnuje nepřetržitý dohled, bezpečnostní monitoring (SOC) a správu cca 200 uživatelů.

Městská část Praha 9

ÚMG, BTU a BIOCEV 

V Ústavu molekulární genetiky (UMG) působí celkem 29 výzkumných skupin v oblastech molekulární a buněčná biologie. TOTAL SERVICE je partnerem ÚMG a BTU především v pravidelných dodávkách IBM a LENOVO technologií. Pro Biocev garantuje odborné služby nepřetržitého dohledu datového centra a provádí implementaci a správu serverových a úložných systémů.

Ústav molekulární genetiky

ČD - INFORMAČNÍ SYSTÉMY

Společnost je vůdčím integrátorem a poskytovatelem komplexních ICT služeb pro zákazníky z oblasti železniční dopravy. TOTAL SERVICE je partnerem v pravidelných dodávkách IBM HW a SW technologií, včetně odborných služeb, implementace a servisu serverových a úložných systémů.

ČD - TELEMATIKA

Řízení letového provozu ČR

ŘLP ČR se podílí na zajištění bezpečných, nákladově efektivních a dlouhodobě udržitelných letových navigačních služeb ve vzdušném prostoru. TOTAL SERVICE je partnerem v dodávkách serverové infrastruktury a migračních projektech na platformě Microsoft či v oblasti bezpečnosti.

Řízení letového provozu ČR

SOS Dětské vesničky

Jsou nestátní nezisková organizace, která pomáhá ohroženým rodinám v péči o jejich děti a poskytuje kvalitní alternativní péči i dětem, jež nemohou vyrůstat ve vlastní rodině. TOTAL SERVICE je hrdým partnerem, který organizaci poskytuje zvýhodněnou podporu a dodávky ICT technologií, což zahrnuje i nepřetržitý dohled a správu administrativního zázemí.

SOS Dětské vesničky

euroAWK

Společnost zabývající se pronájmem outdoorových nosičů a venkovní reklamou působí v České republice od roku 1991 jako pobočka mezinárodní sítě společnosti AWK. Již od roku 2001 poskytuje TOTAL SERVICE společnosti servisní podporu a dodávky ICT technologií. To zahrnuje i nepřetržitý dohled klíčových technologií a správu pro cca 50 uživatelů.

euroawk

BONDUELLE

Značka, která se zrodila na severu Francie v roce 1853 a rozšířila se do 80 zemí světa. Drží pozici mezinárodního specialisty ve všech technologiích zpracování zeleniny. TOTAL SERVICE poskytuje společnosti servisní podporu a dodávky ICT technologií pro cca 40 uživatelů, a to již od roku 2005.

bonduelle

GYNCENTRUM

GynCentrum spol. s r.o. je soukromé zdravotnické zařízení, poskytující léčebnou péči v gynekologii, plastické a estetické chirurgii, plastické gynekologii v interně a mammologii. TOTAL SERVICE poskytuje společnosti komplexní podporu a dodávky ICT technologií od roku 2005, což zahrnuje i nepřetržitý dohled systémů a správu pro cca 50 uživatelů. 

gyncentrum

Vitana

Potravinářská firma, která se stala součástí norského nadnárodního koncernu Orkla ASA – lídra na skandinávském trhu značkových potravin. Její aktuální portfolio tvoří přes 300 druhů produktů vyráběných v České republice. TOTAL SERVICE poskytuje společnosti podporu v oblasti výpočetních a úložných systémů a dodal i řešení pro interní HelpDesk aplikaci.

Vitana

Bilfinger

Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o. je součástí skupiny Bilfinger SE, světového poskytovatele průmyslových služeb ve výstavbě a údržbě průmyslových a energetických zařízení. TOTAL SERVICE poskytuje společnosti komplexní servisní podporu a dodávky ICT technologií, což zahrnuje i nepřetržitý dohled a správu pro cca 450 uživatelů.

Bilfinger

ČZU

Českou zemědělskou univerzitu v Praze navštěvuje 25.000 studentů v šesti fakultách. TOTAL SERVICE poskytuje univerzitě komplexní servisní podporu a dodávky ICT technologií v oblasti konvergovaných, serverových, síťových a úložných systémů – včetně bezpečnostního monitoringu (SOC) a monitoringu datových center.

ČZU

Magistrát hlavního města Prahy

Pro MHMP poskytujeme správu dvou datových center a služby migrace aplikací. Na konci roku 2017 jsme realizovali dodávku SIEM systému IBM Q-RADAR, včetně bezpečnostního monitoringu (SOC) a monitoringu datových center na 36 měsíců. 

Magistrát hlavního města Prahy

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Pro VZP jsme především dodavateli síťové technologie CISCO a služeb spojených s implementací a podporou LAN technologií. 

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR

Městská část Praha 2

MČP2 poskytujeme správu technologií datového centra a služby expertní L3 podpory a monitoringu ICT na základě servisní smlouvy. Dodali jsme SIEM systém IBM Q-RADAR, včetně bezpečnostního monitoringu (SOC). 

Městská část Praha 2