Novinky

Zveme Vás na první ZABBIX ONLINE MEETUP

Vážení obchodní partneři,

dovolte, abychom Vám připomněli, že již tento čtvrtek 15. října 2020 v 10:00 hodin se bude konat první český ZABBIX Online Meetup.
Můžete se těšit na prezentace předních českých partnerů, které se prolínají skrze portfolio Zabbix monitoringu. Pozvání přijal i zakladatel a CEO Zabbixu, Alexei Vladishev.

Společně s dalšími partnery vystoupí také zástupce naší společnosti Ing. Filip Horák s prezentací „Jeden Zabbix vládne všem“.
Více informací k Zabbix Online Meetup najdete také ZDE

REGISTRACE je zdarma, tak neváhejte a registrujte se ještě dnes.


 

Zabbix je známý open source software určený pro dohled nad prvky IT infrastruktury, cloudu i aplikacemi.

Společnost TOTAL SERVICE a.s. – Zabbix Certified Partner a člen Open-source Aliance - se více než 15 let zabývá implementacemi Zabbix platformy pro své zákazníky a sama jej využívá pro monitorování desítek datacenter a tisíců infrastrukturních prvků v rámci svých servisních kontraktů. Přináší  tak řešení připravené pro rychlou implementaci u klientů, a to včetně základní podpory zdarma i volitelné komerční podpory v českém jazyce. Nabídka obsahuje hotové šablony pro okamžité nasazení monitoringu rozmanité škály infrastruktur i aplikačního portfolia v organizacích státní správy a samosprávy.

Máte zájem o pomoc při nasazení platformy Zabbix? Nebo jen požadujete více informací? Kontaktujte našeho partnera na adrese www.totalservice.cz/zabbix.