Novinky

Pozvánka na seminář: Cloud, bezpečnost, zálohování

Přemýšlíte o přechodu do cloudu? Nebo už cloudové řešení máte, ale nevyhovuje vám? Jak je to s bezpečností v cloudu? Navštivte náš seminář a zjistíte, zda pro vás cloud je, či není vhodný.

Středa 15. 5. 2019 od 9:30
Truhlárna - Event Room, Šaldova 5, Praha 8, Karlín 


Na co se můžete těšit? 

V první prezentaci od Cloud4com vám předvedeme, co je to vlastně hybridní cloud, jaké jsou jeho možné kombinace a jak to v praxi všechno funguje. Ukážeme vám, jak v Cloud4com zajišťují flexibilitu a garantují dostupnost.

Co se děje s firemními daty, když se nedíváte? Každá firma pracuje s citlivými daty. Ať už jsou to osobní údaje, strategické plány nebo různé podoby duševního vlastnictví. Jak data účinně ochránit? TOTAL SERVICE a Safetica vám tuto otázku zodpoví.

V prezentaci od společnosti Veeam Software se dozvíte, jak vám může zálohovací řešení pomoci s adopcí cloudových služeb, jak efektivně a levně ukládat dlouhodobé zálohy mimo vaši lokalitu a na řadu přijde i problematika disaster recovery. 

Program semináře:
09:30 – 10:00   Registrace 
10:05 – 10:35   Hybridní cloud a jeho využití a výhody v praxi, Petr Renč, Cloud4com 
10:40 – 11:10   Bezpečnost dat nejen v cloudu, Radim Navrátil, TOTAL SERVICE a Roman Zavadil, Safetica 
11:15 – 11:45   Řešení Veeam v době cloudové. Martin Beran, Veeam
11:45 – 12:00   Diskuse
Akce bude ukončena obědem. 

Vaši účast potvrďte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na vás!