Kariéra

 Aktuálně hledáme do našeho týmu nové kolegy a kolegyně na tyto pozice:

  • ADMINISTRÁTOR SIEM

    Pracovní úvazek: HPP

    Místo práce: Praha    |    Nástupní termín: dohodou

    ZOBRAZIT DETAILY
    SKRÝT DETAILY

    Do našeho rostoucího Security Response Teamu, který zajišťuje služby specialistů v oblasti řízení a nastavování bezpečnostních procesů, implementace bezpečnostních služeb a projektového řízení, hledáme nové kolegy/ně na pozici

    ADMINISTRÁTOR SIEM

    Co bude Vaším úkolem?

    implementace a nastavení nestandardních procedur, administrace a podpora SIEM řešení
    optimalizace a rozvoj řešení, včetně integerace s jinými systémy zákazníka
    tvorba dokumentace a reportů

    Co nabízíme?

    zázemí stabilní společnosti
    nové kanceláře v širším centru Prahy
    práci v menším přátelském týmu
    možnost dalšího profesního rozvoje
    zapojení do zajímavých a různorodých projektů
    občasnou práci z domova (home office)
    balíček zaměstnaneckých benefitů
    nástup ihned nebo dohodou

    Jaké znalosti a zkušenosti má ideální uchazeč/ka?

    SŠ/VŠ, nejlépe technického směru
    zkušenosti se SIEM řešením velkou výhodou (QRadar, ArcSight, Splunk, LogRhytm aj.)
    přehled v oblasti informační bezpečnosti
    znalost síťových toků (NetFlow, SFlow, apod.)
    technickou znalost AJ
    certifikace SIEM administrátora velkou výhodou
    zkušenosti s penetračním testováním výhodou

    V případě, že Vás naše nabídka zaujala, těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém nebo anglickém jazyce na jobs@totalservice.cz.

  • ANALYTIK KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI

    ANALYTIK KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI

    analýza bezpečnostních událostí a incidentů
    návrhy opatření za základě výstupů z analýzy
    simulace útoků v testovacím prostředí
    přijímání hlášení o bezpečnostních událostech
    příprava a zpracování manažerských reportů
    konzultace výstupů z analýz/reportů u zákazníků

    zkušenosti s prováděním bezpečnostních analýz
    přehled v oblasti kybernetické bezpečnosti - zájem o obor
    certifikace v oblasti security výhodou
    řidičský průkaz sk. B