Lidé - vedení

V TOTAL SERVICE pracuje v současnosti 98 zaměstnanců. Všichni jsou členy dobře sladěného týmu, který přináší skvělé výsledky společnosti a spokojenost zákazníkům. Jsme rádi, že pracují právě pro nás, rozvíjejí se a přinášejí tak neustálé inovace. Každý z našich kolegů je zajímavou osobností s vlastními zájmy, takže se navíc navzájem obohacujeme a inspirujeme.

Václav Novák

„Našim zákazníkům jsme partnery, protože nabízíme a poskytujeme ICT služby a řešení, které podpoří efektivitu a konkurenceschopnost jejich podnikání.“

Václav Novák
Generální ředitel a předseda představenstva

Jaromír Žák

„Naše řešení a služby jsou pro zákazníky ideální investicí. Přidanou hodnotou je pak lidský přístup a etické chování celého teamu TOTAL SERVICE. Těší mě, že mohu být u toho."

Jaromír Žák
Technický ředitel

Jiří Chovanec

„S více než 100 zaměstnanci je TOTAL SERVICE stále flexibilní a dynamicky řízenou firmou se silným finančním zázemím. Je tedy stabilním servisním partnerem pro všechny zákazníky."

Jiří Chovanec
Finanční ředitel a člen dozorčí rady

Jana Hančurová

„V TOTAL SERVICE podporujeme nadšení a silnou pracovní motivaci našich zaměstnanců. Příjemná pracovní atmosféra nás všechny inspiruje k nadstandardním výkonům a inovativním řešením. Jsme líhní pro mladé talenty a současně efektivně využíváme zkušeností seniorních specialistů v oboru. Těší mě, že kvality našich odborníků oceňují také naši klienti.“

Jana Hančurová
HR Manager

Ori Harel

„Snažím se přinášet vize, nápady a řešení, abychom byli schopni dlouhodobě obstát v nadnárodním měřítku.“

Ori Harel
Prezident společnosti

Kontaktní formulář