Společnost

TOTAL SERVICE s.r.o. působí na českém trhu již dvě desítky let. Dlouhodobě se soustředí především na řešení projektů a poskytování služeb v oblasti ICT infrastruktury a zajištění provozu klíčových systémů firem a organizací. Většinu z více než 80 zaměstnanců představují technici, konzultanti a analytici, specializovaní na projektové dodávky zákazníkům a profesionální správu širokého spektra informačních a komunikačních technologií.

O nás

Jsme významným obchodním partnerem předních světových výrobců hardwaru a softwaru i poskytovatelů telekomunikačních služeb. Našimi zákazníky jsou malé a středně velké české společnosti, významné nadnárodní korporace i organizace statní správy. Mnoho let v řadě se nám úspěšně daří získávat nové zákazníky a především zvyšovat objem poskytovaných služeb i obrat firmy.

Naši zákazníci si na spolupráci s námi cení především spolehlivosti a flexibility poskytovaných služeb, společně s detailním reportováním činnosti a transparentní skladbou nákladů. Zaměřujeme se na rozvoj kvalifikace našich specialistů a nabídku inovativních ICT řešeni pro naše zákazníky.

 

Založení
firmy

1997

Počet
zaměstnanců

85

Obrat
(2017)

478 mil Kč

Počet servisních hodin (2016) 

72 850

Uzavřené aktivní servisní kontrakty

112

Celkový počet
aktivních zákazníků

350+